Web sitemize hoşgeldiniz.

Çakmak Çeşitleri ve Özellikleri

İnternet üzerinden bulabileceğiniz ve ithal edebileceğiniz çakmak çeşitleri ortak bir kaliteye ve yanma sürecine sahiptir. Puroda kullanılan ve pipoda kullanılan çakmakla, büfelerden temin edebileceğiniz klasik çakmaklar arasındaki fark nedeniyle de pipo ve puro kullanımı farkını tam olarak yansıtabiliyor. İçerdiği gazın yapısına ve gaz haznesinin büyüklüğüne göre uzun vadeli kullanımı destekleyen çakmakların son değerleri doğrultusunda artık ortalama fiyatları sayesinde her istediğinize ulaşabilirsiniz.

Pipo Çakmağının Özelliği Nedir?

Normal bir alev veren ürüne kıyasla çık daha dik ve uzun şekilde alev saçan pipo çakmakları sayesinde siz de ürünü kullanırken pipoya zarar vermeksizin istediğiniz sonucu alabileceksiniz. Özel yapısı doğrultusunda sadece belirli bir kitleye hitap edilebilmesi için tasarlanmış, gaz haznesi de alevin şiddeti ve yoğunluğu nedeniyle büyük tutulmaya gayret edilmiştir. Tütünün koyulduğu haznenin yakılmaması, sadece tütünün alevlendirilmesi ve sonrasında da özel kaşık kullanılarak korun kontrol altına alınması gerekiyor. Ancak bu sayede doğru içim işlemi gerçekleştirilebilir ve özel çakmağın kullanım aşaması sayesinde de gerekli olan tüketimi gerçekleştirebilirsiniz. İçerdiği özel yapı doğrultusunda hiçbir sorunla karşı karşıya kalmadan da gerekli olan faaliyetleri uzun vadeli olarak da sürdürebilirsiniz.

Puro Çakmağının Özelliği Nedir?

Aşırı derecede şık olması ve özellikle de yuvarlak bir yapıyla üretilmeye devam edilen ürünler arasında yer alması nedeniyle dikkat çeken çakmağın doğal olarak kullanım aşamasında da herhangi bir sorun ortaya çıkmıyor. Kişiye özel tasarımla üretilebilen veya özel tasarımların seri üretimle satılmaya devam edilen yapısı doğrultusunda kullanımı destekleyen çakmakla birlikte puronuzu rahatlıkla yakabileceksiniz. Çakmak gazları dolum haznesinde çoğu zaman diğer çakmaklara kıyasla daha büyük bir yer bırakılıyor. Pipoda kullanılana benzer bir yapısı bulunan fakat tercihen daha şık ve gösterişli olması nedeniyle dikkat çeken puro çakmakları fiyatlarıyla da ortalamayı yukarıya çekiyor. Puro günümüzde tüketim aşamasında sigaraya ve pipoya kıyasla yanması biraz daha zor olduğu biliniyor. Puro çakmağı kullanıldığı taktirde çok daha uzun vadeli olarak sağlıklı bir şekilde ürünü kullanabilirsiniz. Çekimde zorluk oluşmaması için her yeri yakılabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: