Web sitemize hoşgeldiniz.

Dekoratif Kül Tablası

Dekoratif Kül Tablası

Evde ve ofiste sigara kullanan kişiler sigara aksesuarları ile dekoratif ve kullanışlı ürünler kullanıyor. Dekoratif olarak kullanılan sigara küllüklerinde klasik ve modern birçok seçenek bulunuyor. Küllüklerde aynı zamanda kokuyu önleyen ve kolay temizlenme özelikleri ile kullanışlı seçenekler bulunuyor. Hediyelik eşya olarak da tercih edilen sigara tablalarında ilginç ve komik çeşitler dikkat çekiyor. Dekoratif küllükler ev ve ofis için en ideal seçenekler arasındadır ve kolaylıkla birçok yerde bulunur.

İlginç Tasarımda Kül Tablası

Zippo çakmak ve Sigara kullanan kişiler için olmazsa olmaz ürünlerden biride sigara tablasıdır. Klasik kül tablası yerine farklı model ve seçeneklerde de bulunan küllükler aynı zamanda dekoratif ürün olarak kullanılır. Dikkat ve ilgi çeken kül tablası çeşitleri hediyelik ürünler arasında yerini alıyor. İlginç tasarımı ile dikkat çeken bir diğer kül tablası türü de kurukafa modelleri, gemi şeklindeki küllük, sigara paketi benzeri küllük, farklı hayvan figürlerinden yapılan dekoratif küllük seçenekleri bulunuyor.

İlginç ve komik kül tablalarında, sigara kullanan kişilere mesaj veren küllüklerde bulunuyor. Akciğer şeklinde oluşan kül tablası ve sigara içilmez işaretlerinden oluşan kül tablası en çok tercih edilen modeller arasındadır. Komik sigara küllükleri arasında farklı ifadelerden yapılmış emoji küllük tasarımları bulunuyor. Ev ve işyerlerinde dikkat çeken ürünlerde farklı tasarımlar mevcut. Koku önleyen ve kullanışlı çeşitler bulunuyor. Uygun fiyat seçenekleri ile satılan sigara küllüklerinde orijinal ürünlerde bulunuyor. TaraftaR ürünlerinin satıldığı ve lisanslı ürünler arasında sigara küllükleri de satılıyor.

Koku Yapmayan Küllükler

Evde ve iş yerlerinde sigara kullanan kişilerin en çok aradıkları küllük özeliklerinden biride koku yapmayan küllük çeşitleridir. Farklı renk ve modellerde bulunan küllüklerin özelikleri izmaritin kolay sönmesi ve koku yapmamasıdır. Kapalı kutuya benzeyen küllüklerde, sigara söndürülmesinin kolay olduğu gibi izmarit ve küllerin koku yayması engellenir. Araç içerisinde de tercih edilen küllükler içiresindeki atıkların dökülmesini engelleyen tasarımı ile kullanışlıdır. İzmarit kokusunu yaymayan hijyenik küllükler, internet alışverişinin yapıldığı sitelerde bulunduğu gibi sigara aksesuarları arasında da yer alıyor. Fiyat olarak oldukça uygun olan koku yaymayan küllüler çoğu mekanda kullanılıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: