Web sitemize hoşgeldiniz.

Kabartma Yazılı Zippo Çakmak

Şimdi şöyle bir hayal alemine dalalım. 20’li yaşlardasınız ve bir sevgiliniz var. Sevgililer günü yaklaşmış kalbinizde ilk kez hediye alacak olmanızın verdiği heyecan var. Uzun düşünceler ve türlü gezintilerin ardından kabartma yazılı zippo çakmak almışsınız üzerinde ikinizin de adının baş harfleri var. Arada 20 yıl geçmiş iki tane çocuğunuz olmuş ve daha büyük bir eve taşınıyorsunuz. Yeni evinizde kutuları açarken gözünüz bir şeye takılıyor ve evet. 20 yıl önceki sevgilinize yani şimdiki eşinize aldığınız hediye hala ilk günkü gibi sapasağlam duruyor. Hem eşinizin bu hediyeyi o kadar yıl saklamış olmasına seviniyorsunuz hem de hediyenizin bu güne kadar hiç eskimemiş gibi görünmesine. Bu anlattıklarımın hayal ürünü olmama ihtimalinin en yüksek olduğu bölüm son kısmı.Çünkü bu kadar sağlam ve uzun süre dayanabilir bir hediye ancak kabartma yazılı zippo çakmak olabilir.

Ömür Boyu Garanti

Zippo çakmak ürünlerinin istisnasız hepsi ömür boyu garanti kapsamındadır. Bu süre içinde ücretsiz olarak bakım ve tamir yaptırabilirsiniz. Bu ilk bakışta bir pazarlama stratejisi olarak görülebilir ama yaşanan örnekleri sayesinden bir şehir efsanesi olmaktan çıkmıştır. İkinci Dünya Savaşı’ndan bu yana hiç bozulmayan ve hala çalışır durumda olan örnekleri de bunun en önemli kanıtıdır.

Yaşadığımız dönemde hem şık hem de dayanıklı ürün bulmak biraz zor olabiliyor ancak zippo firması bize bu konuda hala istisnaların olabileceğiniz hatırlatır şekilde hareket ediyor. Bir eşya düşünün ki hiç modası geçmesin. Yıllar geçse bile şıklığından ve zarafetinden hiçbir şey kaybetmeden yoluna devam etsin. Ve bunu yaparken de maksimum bir dayanıklılık sunsun. Hepsinin bir arada olması biraz imkansız gibi dursa da bir çakmak markası olan zippo bunun olabileceğini gösteriyor.

Orijinal Zippo Nasıl Anlaşılır?

Zippo çakmak masaya ilk konduğu anda acaba çakma mı değil mi soruları ile karşılaşır. Bunu aslında sadece klik sesi ile bile anlamak mümkündür ancak çakmağın altındaki sembollere bakmak da kesin çözüm olacaktır. Bu işaretler çakmağın seri numarasıdır ve hangi yılın hangi ayında üretildiğini gösterir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: