Web sitemize hoşgeldiniz.

Kapıda Ödemeli Zippo Çakmak

İnternet üzerinden alışveriş yapan herkesin aklında aldığı ürün için ya ekranda gördüğüm gibi çıkmazsa korkusu yatmaktadır. Fakat istediğimiz her şeyi görerek dokunarak alma şansımız olmadığı için çoğu zaman bu riski alırız ve fotoğrafta göründüğü gibi çıkmasını umarak alışverişimizi yaparız. Kapıda ödemeli zippo çakmak bu noktada hediye seçimlerinde veya kendinize aldığınız aksesuarlarda doğru bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. Ürün elinize ulaştığı anda teslim almadan kontrol etme şansı buluyorsunuz. Eğer bir kusur yoksa da ödemesini yapıp ürüne sahip oluyorsunuz. Ama göründüğü gibi çıkmazsa da o zaman geri gönderme şansına sahip oluyorsunuz. Kapıda ödemeli zippo çakmak bu yönüyle dışarı çıkıp hediye aramak için vakti olmayan tüketicilere de çözüm sunuyor.

Neden Zippo Çok Tercih Ediliyor?

Zippo çakmak sunduğu kaliteyi estetiği yaklaşık 70 yıldır muhafaza eden bir çizgiye sahip. İlk üretime çıktığı yıllardan bu yana popülerliğini hiç yitirmemesinin sebebi elbette ki sadece çok şık olması değil. Sıradan çakmaklara nazaran çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Satılan her zippo firmanın ömür boyu garantisi altında kullanıcı ile buluşuyor. Bu garanti süresinde de ücretsiz bakım ve tamirat hizmeti veriliyor.  Bu durum ilk aşamada bir pazarlama stratejisi olarak düşünülebilir ama canlı örneklerle öyle olmadığı kanıtlanmış durumda. İkinci Dünya savaşı yıllarından bu yana hala sağlam duran ürünler de bunun bir numaralı ispatı. Zippo bu özelliği ile çocuklarınıza miras olarak bırakabileceğiniz bir eşya bile olabilir.

Zippo’nun Çıkış Hikayesi

Amerikalı bir mucit olan George G. Blaisnell 1932 yılında yanındaki arkadaşının sigara yakarken hava rüzgarlı olduğu için çok zorlandığını görüyor ve rüzgarda bile yanan bir çakmak üretme fikrini aklına koyuyor. Bir yıl sonra patent başvurusu yaptığı çakmak için de söylenişi çok hoşuna gittiği için zipper kelimesinden türettiği zippo ismini koyuyor. İtalyanca kökenli olan zipper kelimesi dilimizde fermuar anlamına gelmektedir. Zippo çakmak üretime başladığı tarihten bu yana 500 milyon adedin üzerinde bir sayıya ulaşarak alanında rekor kırmıştır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: