Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Çeşitleri ve Yan Ürünleri

29 Ekim 2017

Pipo kullanımı için pipo kaşıkları ve pipo temizleme çubukları gibi yan ürünler gerekli oluyor. Pipo içmek günümüzde pek sık tercih edilmese de piponun meraklıları da oldukça fazla. Tütün ürünleri tüketenler genelde sigara veya sarma tütünden yana tercihlerini kullanıyorlar. Tütün ürünlerini pipo ile içmek de bireyleri bu kültürün içine dâhil ediyor. Pek çok yan ürünü ile pipoyu deneyimlemek de bu özellikleri ile ayrı bir keyif olabiliyor.

Pipo Çeşitleri

Pipo seçerken pek çok çeşit ile karşılaşabiliyorsunuz. Pipo çeşitleri genelde gül ağacı ve gül kökü gibi malzemesinden yapılıyor. Bu yüzden de pipo seçimlerinizin bu malzemeden olması kaliteli bir pipo deneyimi için gerekli oluyor.

Pipo seçerken işçilik oldukça önemli.  Piyasada pek çok çeşit pipo bulmak mümkün. İster ağacın kendi rengi kullanılarak yapılmış olanları isterseniz de renkli pipo çeşitlerini tercih edebiliyorsunuz. Pipo fiyatları da yapılışı ve malzemesi sebebi ile oldukça farklılıkla gösterebiliyor.

Eğer birden fazla pipoya sahipseniz de pipo sehpaları ile bütün pipolarınız ve pipo yan ürünlerinizi bir arada muhafaza edebiliyorsunuz. Üçlü veya daha çoklu seçenekler ile metal veya ahşaptan pek çok pipo sehpası modeli de piyasa da bulunabiliyor.

Pipo Alırken Olmazsa Olmazlar

Piponuzu alırken kullanım için gerekli olan pek çok yan ürün de bulunuyor. Bunlar arasında en gerekli ilk ürün pipo temizleme çubukları. Bu çubukları, her pipo kullanımının ardından piponuzu temizlemek için kullanıyorsunuz. Eğer her içim sonrasında pipo temizlenmezse daha sonra daha ciddi tıkanıklara da sebep olunabilir.

Piponuz için ayrıca pipo kaşığı da edinmeniz, tütün doldurmak ve içim sırasında tütünü bastırmak için gerekli. Piponuz için oldukça gerekli olan bu kaşıklar dışında düzenli olarak değiştirmeniz gereken pipo filtreleri de önemli. Toplu halde tütün mağazaları veya internetten temin edebileceğiniz bu filtreleri piponuzun içine yerleştiriyorsunuz.

Piponuz için gerekli bir diğer ürün de pipo çakmakları. Pipo yakmak için üretilen bu çakmaklar piponuzu kolay bir şekilde yakmak için tasarlanmış. Piponuz için ayrıca pipo kutusu da gerekli bir eşya. Kullanım sonrasında piponuzu bu çantalarda veya kutularda taşımanız öneriliyor.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: