Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Ağızlıkları İçimi Etkiler Mi?

31 Ekim 2017

Zararlı olduğuna ve içimi doğrudan etkilediğine inanılan fakat öyle bir durumun söz konusu olmadığı bilinen sigara ağızlıkları sayesinde siz de daha rahat solunum yapabilirsiniz. Akciğerlerinize giden ve ağzınızda biriken zararlı maddeleri içeri almamak için ağızlık olarak tabir edilen ve sigaranın içilen bölgesine takılan bir aparat kullanabilirsiniz. Tek kutu içerisinde yüzlerce adet verildiği için, günler boyunca çok daha rahat bir içim sürecine tabii tutulabilir, bir haftanın sonunda da daha rahat nefes aldığınızı sigara boş tüpleri kendiniz doldursanız dahi fark edebilirsiniz.

Ağızlık Kullanmak Zararlı Mı?

Aslına bakıldığında sigara içim sürecinde halk arasında yayılan bir dedikoduya göre, sigara ağızlığı kullanımı kansere davetiye çıkarıyor gibi bir algı oluştu. Fakat böyle bir durum bulunmadığı kanıtlandı ve aksine sigara sarma kağıtları ucuna takılan süngere bir ağızlık yerleştirildiğinde de çok daha sağlıklı bir içim süreci ortaya çıkıyor. İçerdiği özel maddelere uygun bir şekilde hareket edebilir, nikotini almak için de süzücü kullandıktan sonra, ağızlık kullanımıyla ilgili bir sorunla karşılaşmadan da tüketim sürecini sonlandırabilirsiniz.

Sigarada Neye İhtiyaç Duyulur?

Sigaranın sürekli olarak en yüksek nikotin seviyesinde olanı tercih etmek ve bu süreçte de sigara ağızlıkları kullanmadan içmekle aynı olan bir süreç ortaya çıkacaktır. Üst üste birkaç sigara içildiğinde görülen durumla tamamen aynı tıkanma durumu ortaya çıkacak ve zararını da kısa vadede dahi göstermeye başlayacaktır. Özellikle de çok fazla tüketilen ve içerisinde barındırdığı nikotinin alınmasını kolaylaştıran tüm ağızlıklar sıkça tercih ediliyor. Günümüzde internet üzerinden de temin edebileceğiniz ağızlıkların son yapısı doğrultusunda sadece ünlü markalar değil, özel kullanımı destekleyen seçenekler de ilgi görebiliyor. Uzun yıllar boyunca kullanıldığı taktirde, filtre uygulamalarının her biri de insan sağlığı için gereklidir. Sigara tüketmekten sigara küllükleri doldurmaya deva eden bireylerin her biri de aslına bakıldığında içerisindeki nikotine ilgi gösteriyor. Kalanının herhangi bir önemi olmadığı gibi, zehir yaymasını da önemsemiyorlar. Ağızlık ise bu süreçte tamamen zararlı maddeleri süzmek için tasarlanmış, içimi zorlaştırmayan veya sigara bırakmanız için oluşturulmayan bir ürün olarak tanımlanabiliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: