Web sitemize hoşgeldiniz.

Ac Dc Zippo Çakmak

Dünya üzerinde bütün insanlar hem tarzlarını tamamlarken hem de başka bir yakınlarına hediye seçerken genelde aksesuarlardan başlar. Aksesuar kullanan kişinin hem kombinini tamamlar hem de kişiliğini yansıtır. Sıradan şeyler yerine üzerinde belirli bir renk veya belirli bir şekil bulunan nesnelere de bu yüzden yöneliriz. Bu aksesuar dünyasında gerek görsel çekiciliği ile gerekse de uzun süre kullanım sağlayan dayanıklılığı ile tercih sebebi olmaya aday bir ürün olarak karşımıza çıkan zippo çakmak hem erkek hem de kadın için güzel bir şıklık yaratıyor.

Karşınızdakine Uygun Hediyeler Seçin

Zippo çakmak kendi en sade halinde bile yeterince tatmin edici bir estetik sunuyor aslında. Ama bir yakınımıza hediye için bu ürünü tercih etmişsek en azından kişilik özelliklerini göz önünde bulundurmalıyız. Ne yer, ne içer, nerelere gitmekten hoşlanır bunları kafamızda canlandırıp ona göre bir hediye belirlemeliyiz. Örneğin saçları uzun, genelde rock müzik dinleyen bir arkadaşımıza hediye seçiyorsak ac dc zippo çakmak uygun olacaktır. Tabi işin şakasındaysanız barbi bebek desenli bir ürün de seçebilirsiniz.

Ac dc zippo çakmak belki çok uç bir örnek oldu tabi ama konunun içinden çıkarılması gereken ana fikir hediye alacağınız kişinin yerine kendinizi koyarak hediye seçmek. Sizin çok beğendiğiniz bir şeyi hediye alacağınız kişi beğenmeyebilir. İlla çok beğendim, alacağım diyorsanız kendinize de hediye alabilirsiniz.

Neden Zippo?

Zippo çakmak kadın erkek herkesi görüntüsü ile cezp eden bir özelliğe sahip. Bir ortamda çıkarıp masaya koyduğunuzda hemen olayın şeklini değiştirebiliyor. Telefon sigara çakmak üçlüsünün içinde üçlüden biri zippo ise diğer ikisinin pek önemi kalmayabilir. Gerçi bu çakmağa sahip olan çoğu kişi masada bırakmak yerine elinde oynamayı tercih eder, hatta yakmak için çeşitli akrobatik hareketler bile gösterebilir. Kısacası alışkanlık yapan bir ürün diyebiliriz. Diğer bir avantajı da uzun yıllar dayanıyor olması. İkinci Dünya Savaşı’na katılan askerlerin kar altında çıkan fırtınada bile bu çakmağı kullanarak sigara yaktıkları söylenir. Artık işin ne boyuta gelebileceğini siz düşünün.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: