Web sitemize hoşgeldiniz.

Amerika Üretimli Zippo Çakmak Modellerini Çok Beğeneceksiniz

Zippo çakmak modelleri Amerika birleşik devletlerinde üretilmektedir. İkinci dünya savaşı sırasında hava deniz ve kara ordularının askerlerine özel olarak üretilen bu zippolar günümüzde sigara içen bir çok insanın kullandığı bir çakmak haline gelmiştir. Kaliteli iç aksanı ve çok hoş dış tasarımı ile adeta sizlere kendisini aldırıyor.

Kaliteli bir ürün olmasından dolayı son zamanlarda hediyelik eşya olarak da kullanılmaktadır. Arkadaşınızın kardeşinizin ya da sevgilinizin doğum gününde sevgililer gününde yıl başı gününde sevdiklerinize özel bir hediye almak isterseniz bu kullanışlı çakmağı alabilirsiniz. Sağlam iç yapısının yanı sıra karizmatik bir tasarımda olması sayesinde de çok ilgi çekici bir hediye olacaktır.

Zippo Çakmaklar Paslanıyor Mu?

Zippo markalı çakmaklar birinci sınıf bir işçilik sonucu üretilirler. Bunun yanı sıra çakmağın üretimi sırasında da birinci sınıf metal malzemeler kullanılır. Zippo üretiminde kullanılan bu metal malzeme paslanmaz metal özelliğindedir. Bundan dolayı gerek iç yapısı gerekse de dış yapısı ne kadar uzun süre kullanırsanız kullanın asla paslanmaz. Bu da zippo çakmaklarının en büyük özelliğidir.

Zippo Çakmakların Genel Özellikleri Nelerdir?

Zippo markalı olan çakmaklar Amerikada üretiliyor. Birinci sınıf malzemelerin kullandığı bu çakmaklar aynı zamanda ömür boyu garanti özelliğine sahiptir. Bu sayede 50 sene sonra dahi çakmağınızın için tamirat yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda diğer çakmaklara oranla sıradan çakmak gazı değil zippo Premium adında bir gaz kullanıyor. Bu gaz çevreye zararlı bir etki vermiyor. Bundan dolayı da çevre dostu bir çakmak özelliğindedir. Aynı zamanda yüksek bir alev ateşi var. Rüzgarlı ya da az yağmurlu havalarda kolay kolay ateşi sönmüyor.

Zippo Çakmakların Farklı Modelleri Var Mı?

Zippo çakmak çeşitleri aslında her yaştan insanın zevkine hitap edecek tarzdadır. Orta yaşlı insanlar için düz sade renkli olan modelleri olduğu gibi gençler için resim ve yazı baskılı modelleri de vardır. Siyah mat ya da neon limon renkleri gibi çok hoş renk seçenekleri bulunuyor. Resim baskılarında ise kuru kafa sons of anarchy Bob Marley oldukça popülerdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: