Web sitemize hoşgeldiniz.

Aşk İlişkileri; Çıkıyor muyuz?

13 Haziran 2018

Arkadaşlıklar da zamanla ilişkiye dönüşebiliyor ve elele gezip dolaşırken bile insanlar arkadaş olduğunuzu ilan edebiliyorlar. Çıkıyor muyuz, sevgili miyiz, ya da ilişkimize bir isim koyalım gibi şeyler söyleyemeyeceğiniz için ilişkilerin bu evresi ilişkilerin en zor dönemlerinden biridir. İlişkiniz ilerlemezse ve zamanla söz, nişan, düğün diye devam etmezse zaten yollarınız ayrılacaktır.  Böyle bir durumla çok uzun bir süre sonunda karşılaşmamak için

  • Gelecekle ilgili cümleler kurduğunuzda mutlaka sevgili yada arkadaş olduğunuzun ayırdına varabilir ve o anda ne yapacağınıza karar verebilirsiniz.
  • Uzun süreli aralıklarla görüşüyorsanız, hangi aralıklarla telefonda konuştuğunuza bir göz atmanızda fayda var.
  • Sevgi cümlelerini kesinlikle duymayı bekleyin. Çünkü sarılmak gibi, yakın olmak gibi şeyleri erkek ya da kız arkadaşlarınızla da yapabilirsiniz. Ya da daha fazlası varsa başka şeyler için hayatında tutmayı da düşünüyor olabilirler.
  • Şehirdışına veya ülke dışına çıkmış ve siz bunu sosyal medyadan öğreniyorsanız arkadaş da olabilirsiniz. Sevgililerin genelde bu tip bilgilerden haberi olur.
  • İyi geceler, günaydın gibi sizleri herkesin aramadığı saatlerde mesajlar gönderenler genelde sevgililerinizdir.
  • Görüştüğünüzde sizlere kız arkadaşlarından veya erkek arkadaşlarından bahsediyorsa sizi arkadaş olarak görüyordur. Siz sevgiliymişcesine tepkiler görüyorsanız bunlara mesafe koymaya çalışın.
  • Arkadaşlıktan sevgiliye doğru giden bir ilişkiniz varsa süreyi çok uzatmayın ve bir çare üretin. Kız arkadaşından veya erkek arkadaşından kalan zamanı potansiyel sevgili olarak sizinle geçiriyor olabilir.

İnsanlar farklı karakterlerde ve genellikle siz bir şeyler hissediyorsanız, karşınızdaki de size bir şeyler hissediyormuş gibi de gelebilir. Çıkıyor muyuz bu yüzden ilk önce sizin cevaplamanız gereken bir konu. Bu gibi durumda biraz daha keskin çizgiler belirleyerek hislerinizi tartmanız ve gardınızı almanız yerinde olacaktır.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: