İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aşkı Seti Zippo

Sevgilinizle aynı zippo çakmağı kullanmak istiyorsanız aşk seti zippo çeşitleri tamda size uygun bir modeldir. Aşk seti zippo çakmaklarda her iki çakmak üzerinde de aynı model bulunuyor. Farklı çeşitte bir zippo istiyorsanız özel tasarım çakmaklar son derece şık bir tercihtir.

Aşk seti zippo çakmaklarda genellikle kalp şekilleri tercih ediliyor. Bir tane zippo üzerindeki motif diğer bir çakmakla yan yana geldiğinde tamamlayıcı bir şekil halini alıyor. Farklı renk ve tasarımlarda satılan aşk seti zippolar sevgililer günü ve özel günler için en anlamlı hediyelik eşyalar arasında bulunuyor.

Aşk Seti Zippo Çeşitleri

Zippo çakmak modellerinin tümünde ömür boyu garanti veriliyor. Sevgilinize ömür boyu kullanabileceği bir hediyelik eşya seçebilirsiniz. Özel tasarımları bulunan özel aşk seti zippo çeşitlerinde farklı modeller bulunuyor.

Aşk seti zippollarda en çok tercih edilen model kuşkusuz kalp motifidir. Hayvan figürlerinin de kullanıldığı aşk seti zippolar iki çakmağın yan yana gelmesiyle anlamlı bir şekli ortaya çıkıyor. Aşkı seti zippolar aynı zamanda bayan ve erkeğe göre farklılaşıyor. Set halinde satılan zippolarda bayanların kullandıkları çakmak daha küçük ve erkek zippo ise daha büyüktür.

Genel olarak metal üzerinde yapılan şekiller tercih edilirken, renkli zippo çeşitleri de bulunuyor. Benzinle çalışan zippolarda set halinde çakmak ve zippo gazı da veriliyor. Hediye ederken farklı ve özel kutular seçebilir ve zippo çakmağın yanına uyumlu bir sigara tabakası seçerek hediyenizi zenginleştirebilirsiniz.

Aşkı Seti Zippo Fiyatları

Birbirinin eşi olarak satılan zippo çeşitleri ömür boyu garantili ürünlerdir. Standart boyutlarda bulunan aşk seti zippo fiyatları kullanılan malzeme ve şekillere göre değişiyor. Tekli zippolara göre daha uygun fiyatta olan zippolarda en pahalı ürün gümüş çakmak çeşitleridir. Gümüşten yapılan zipporların fiyatları tasarıma göre de farklılaşıyor.

Aşk seti zippolarda özel tasarımlarla bayan ve erkelerde farklı modeller tasarlanabiliyor. Renkli seçenekleri de bulunan zippolar üzerine resim yazı ve tarih yazdırarak özel bir hediye haline getirebilirsiniz. Orijinal internet sayfasından da sipariş verdikten sonra kısa sürede kargo ile teslim edilir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al