İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bayan Ünlülerin Boyları ve Kiloları

Dünyada ve Türkiye’de ilgiyle takip edilen ünlü birçok isimler ilgili merak edilen de birçok konu bulunmakta. Özellikle hanımlar daha ön plana çıkarken bayan ünlülerin boyları ve kiloları merak edilen konuların başında gelir. Model olmalarına gerek olmaksızın kilo ve boylarla ilgili araştırmalar hem Türkiye’deki ünlüler hem de dünya çapındaki ünlüler için geçerlidir.

Türkiye’de Kısa Boylu Ünlü Hanımlar

Mankenlik dışında bakıldığında boy ve kiloyla ilgili ünlüleri ilgilendiren bir kriter olmaması gerekir. Şarkıcılar, oyuncular boyları ve kilolarına göre değil yeteneklerine göre ön plana çıkan meslek gruplarıdır.

Popülerlik öyle bir duruma geldi ki dünya da ve Türkiye’de ünlü olan her birey hem güzel hem de zayıf olmak zorunda. Görselliğe verilen bu önem nedeniyle kendiyle sürekli olarak değişiklikler yapan ünlü isimler yok değil.

Bu ünlülerin yanı sıra mevcut durumlarıyla barışık yaşayan ve popülerliklerini he proje sonrasında arttıran isimler de bulunuyor. Yeni nesil oyunculardan Hazal Kaya bunalar en güzel örneklerdendir. 1.59 cm boya sahiptir. Yeşilçam’da kendini gösteren ve geçen yıllara rağmen meydan okuyan güzelliği ile ön planda olan Türkan Şoray 1.64 cm boya sahiptir. Ebru gündeş, Gülşen, Gülben Ergen ve Hülya Avşar gibi ünlüler de 1.60 ve 1.65 cm boylar arasındaki ünlü isimlerdir.

Türkiye’de Kilolu Ünlü Hanımlar

Ünlü bayanların boyları kadar kiloları da merak konusu olmaktadır. Bayan ünlülerin boyları ve kiloları belirli dönemlerde gündeme gelen magazin konularının başında gelir.

Kilo kon usunda sürekli olarak diyet programlarını açıklayan en ünlü isimlerden biri Sibel Can’dır. Yaptığı diyetlerle olay yaratan ve kısa sürede kilo veren isimlerin başında gelir.

Dünya’dan Örnekler

Bayan ünlülerin boyları ve kiloları Türkiye sınırları içinde kısıtlı kalmış bir konu değildir. Dünya magazin haberlerinde de bayanların kilo ve boyları sürekli olarak takip edilmektedir.

Beyonce, Rihanna kısa boylu ve fiziği oldukça dikkat çekici isimlerdir. Ünlü bayanlarda kilo onların popülerliğini etkileyen bir durumdur diyebiliriz. Özellikle yaz aylarında tatil fotoğraflarının çekilmesiyle ne denli kilo alıp verdikleri net bir şekilde gözler önüne serilmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al