Web sitemize hoşgeldiniz.

Beşiktaş Zippo Çakmak

Siyah ile beyazın uyumunu hayatındaki nesnelere de taşımak isteyenler için Beşiktaş zippo çakmak harika bir seçim olur. Hepimiz kişiliğimizde taşıdığımız özellikleri ister istemez dışa vururuz. Oturup uzun uzun düşünmeyiz belki ama giydiğimiz kıyafet, yemek yerken seçtiğimiz yer, oturduğumuz evin dekorasyonu gibi her alanda kişiliğimizi yansıtırız. Bu anlamda her insan bir markadır diyebiliriz. İşte taşıdığı bu ağırlığın bilincinde olanlar markalarını değerini yükseltmek için türlü çözümler ararlar. İlk yapılması gereken ise özgün bir tarza sahip olmaktır. Çünkü sağlam bir marka olmanın yolu özgün bir tarzdan geçer. Tabi kurumsal şirketler gibi fotoğraflarımızı broşürlere basıp dağıtacak değiliz ya da televizyon reklamları vermemize gerek yok. Küçük dokunuşlarla görüntümüzü ve insanlar üzerinde bıraktığımız etkiyi daha şık bir hale getirebiliriz.

Taraftarlık Bir Yaşam Biçimidir Diyenler İçin

Beşiktaş zippo çakmak tuttuğu takımı ve taraftarlık ruhunu hayatının her alanında hissetmek isteyenler için düşünülmüş bir aksesuar. Günün her saatinde formayla dolaşamazsınız ama armalı çakmağınızı gururla yanınızda taşıyabilirsiniz. Gittiğiniz en resmi davette de kız arkadaşınızla ilk buluşmanızda da yanınızda götürebileceğiniz bu aksesuar ile hem ruhunuzu ortama geçirmiş hem de şıklığını tamamlamış olursunuz. Çünkü bir saat ya da kol düğmesi gibi görsel açıdan harikulade bir aksesuar sahibi olmuşsunuzdur.

Özellikle aksesuar kelimesini tercih ediyorum çünkü zippo çakmak sadece sigara yakmak için kullanılan alelade bir nesne değil. Görüntüsünün güzel olması bir yana aynı zamanda karizmatik bir yardımcı. Elinizde tutarken bile dikkat çekici bir unsur haline gelme özelliğine sahip. Hatta masanın üzerinde dururken yanında olan son model cep telefonlarının bile havasını söndürebilir.

Uzun Süren Zevk Arayanlar İçin

Zippo çakmak kalitesi hiçbir zaman tartışılmayan bir ürün. Yolda giderken yüz kişiye en iyi çakmak hangisi diye sorsanız 99 tanesi direk zippo der. Kalan 1 kişide size işaret diliyle zippoyu anlatır. Bu kadar yaygın bilinen ve güvenilir olmasının sebebi sadece görüntüsü değil elbette. Alıp bir süre kullanacağınız değil ömür boyu yanınızda taşıyabileceğiniz hatta çocuğunuza miras bırakabileceğiniz bir dayanıklılığa sahip.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: