Web sitemize hoşgeldiniz.

Bong Çeşitleri Arasındaki Boyutlar

6 Kasım 2017

Genel olarak pek çok kişi bong çeşitleri arasından bir seçim yapmak ister. Özellikle de tütün ve tütün ürünleri kullanan, bundan zevk almak isteyen kişiler için bong bir hayli önemli bir üründür. Özellikle de duman tutma kapasitesinin yüksek olması da bir hayli önemli bir konu olacaktır.

İlk olarak burada cam ürünlerin olduğunu görebiliyorsunuz. Hem estetik olarak hem de kullanım ve temizleme olarak oldukça avantajlıdır. Ama ürünün daha uzun süre hizmet verebiliyor olmasını istiyorsanız o zaman bong seçeneklerinin akrilik olanlarını tercih etmeniz de bir hayli mantıklı oluyor.

Pipe Seçenekleri Zariftir

Tütün ürünlerinden yararlanmak istiyorsanız ama biraz daha zarif bir görüntü elde etmek amacındaysanız o zaman pipo yerine pipe kullanmak çok daha mantıklı oluyor. İnce ve uzun olması da bir tütün ürünleri arasından tercih edilmesindeki diğer bir neden olacaktır.

İlk olarak burada cam pipe almanız söz konusudur. Ama bunun yanında isteyen kullanıcılar akrilik olanlarını, metal olanlarını ya da ahşap olanlarını tercih etme hakkına sahiptir. Bir de grinder çeşitleri arasından bir seçim yapılmalıdır.

Bu ürün sayesinde var olan tütünü öğütebilir ve kullanım açısından daha avantajlı bir hale getirebilirsiniz. Çok sıkı olan tütünler ne yazık ki yanma aşamasında sorun çıkaracaktır.

Nargileler ve Tütünler

Eğer ki nargile içmeyi seven biri iseniz o zaman nargilelerin birbirinden farklı çeşitleri olduğunu da görebiliyorsunuz. O nedenle de dikkatli olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Boyutlarındaki farklılıklar genel olarak içim konusunda pek fazla bir fark sunmuyor. Ama küçük olanların içim ömrü daha az olacaktır.

Nargile çeşitleri arasından bir seçim yaparken elbette ki tütün de önemli olacaktır. Bir kere birbirinden farklı pek çok tütün aroması söz konusudur. Bu tütün aromaları arasından bir seçim yapmanız lazım.

Tütün seçimi yaparken tamamen damak zevkinize odaklanmalısınız. İlle de bir aroma kullanmak zorunda değilsiniz. Belirli oranlarda farklı tütünleri karıştırarak mükemmel tatlar ortaya çıkarabilir, sonuç olarak kullanmış olduğunuz aromalar sayesinde keyifli bir içim sağlama şansını elde etmiş olabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: