Web sitemize hoşgeldiniz.

Bong Çeşitleri İçerisinden Doğru Modeli Seçmek

7 Kasım 2017

Tütün içmenin birden çok yolu vardır ve bunlar genelde sigara içmek pipo içmek ve puro gibi çeşitlerdir. Ancak bunların dışına çıkarak daha farklı bir ürün kullanmak istiyorsanız bong çeşitleri içerisinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Hala ülkemizde pek çok tütün sever bongun tam olarak nasıl kullanıldığını ve nasıl bir bong modeli tercih edebileceğini bilmemektedir. İlk üretim yeri Hindistan olan bong sonrasında Avrupa’ya ve oradan da tüm dünyaya yayılmıştır. Özellikle artık Amerika içerisinde çok fazla kullanıldığını söyleyebileceğimiz bonglar ülkemizde de son yıllarda tercih edilir olmuştur. Nargile çeşitleri ve ürünlerinden sonra bonglar giderek ilgi anlamında artış göstermektedir.

Bong Nasıl Gözükmektedir?

Aslında bonglar dışarıdan bakıldığı zaman nargileyi çok fazla andırır. Nargileyi andırması nedeniyle de çoğu zaman karıştırılır. Hatta çok fazla bong çeşidi olduğu için kimi zaman hediye olarak çokça bong tercih edilmektedir. Şık görseller ile ilgi çekici olan bonglar içim anlamında da nargile gibi keyfi bir içim sağlar.

Marpuç, grinder çeşitleri gibi farklı mekanizmalardan oluşan bongların içimi için tobacco shoplardan yardım alabilir ve farklı tütünler tercih edebilirsiniz. Bongun daha saf bir içim sağladığını da söyleyebiliriz. Çünkü içerisine hiç bir katkı maddesi girmediği için, puro ya da sigara gibi değildir ve daha saf bir içim sağlamaktadır.

Bong Çeşitleri Nelerdir?

Pipe, marpuç ve benzeri aşamalardan oluşan bonglar çeşit çeşit tobacco shoplarda ve internet mağazalarında satılmaktadır. Bong konusunda hayal gücünüzü zorlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Çünkü her türlü görsel ve materyal, bong dizaynında kullanılabilir. Yani bir film karakterini ya da oyun kahramanını bong üzerinde görebilmeniz mümkündür. Zaten hediye olarak tercih edilmesinin nedenlerinden biri de budur. Ancak tüm bu görsel zenginliğin yanında modellere bakarken hangi malzemeden yapıldığına da dikkat etmelisiniz. Plastikten, camdan ya da seramikten yapılan bonglarda en uzun ömürlü olan malzeme seramik ve camdır. Tasarım olarak en farklı olanlar da seramik olan bong çeşitleridir ve model anlamında en çok çeşitliliği tobacco ürünleri satan internet mağazalarında bulabileceğinizi söyleyebiliriz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: