Web sitemize hoşgeldiniz.

Bong Çeşitleri İle Tütün İçimi

10 Kasım 2017

Tütün ürünlerini tüketen kullanıcılar uzun içim sağladığı için bong çeşitleri arasından bir seçim yapar. Ama bu ürünleri tercih edecekseniz ince ve uzun olan boruları seçmeniz bir hayli önemlidir. Bu şekilde daha uzun süre dumanın ürün içerisinde kalmasını sağlamış olursunuz.

Genel olarak burada ürünün hammaddesi de bir hayli önemlidir. Eğer ki ürünü çok daha uzun bir süre kullanmak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken en önemli şey ürünün akrilik malzemeden yapılmış olmasına özen göstermek olacaktır. Burada cam olan seçenekleri de elde edebiliyorsunuz.

Genellikle tütünlerin çok sıkı olması ya da tütünlerin çok büyük olması ne yazık ki verimliliği düşürür. O nedenle de verimliliğin artmasını istiyorsanız yapmanız gereken en önemli şey hemen öğütme yapmak olacaktır.

Grinder çeşitleri genel olarak plastik olarak karşınıza çıkıyor. Bu ürün sayesinde tütünleri öğütme konusunda kaliteli bir hizmet almanız da söz konusu olacaktır. Tütün kullanımı bu sayede daha başarılı olur.

Pipe Seçenekleri ve İçimi

Pipo ile oldukça benzetilen pipe ürünlerini kullanırsanız daha zarif bir ürün kullanmış olursunuz. Üstelik taşıması da boyutları nedeni ile hayli kolay olacaktır.

Pek çok kişi buradaki hammaddeler arasında seçim yapmakta zorlanıyor. Cam olanları estetik açıdan hayli kalitelidir. Aynı zamanda ahşap olanları da vardır. Bir de burada seçim yaparken ürünlerin metal olanlarını da tercih edebiliyorsunuz.

Nargile ve Tütün Seçimi

Boyutları daha çok orta olan nargileler her zaman daha iyi bir içim sunar. O nedenle de nargile çeşitleri arasında orta boy olanları tercih etmelisiniz. İlk olarak marpuç seçiminde de duman yoğunluğu aşamasında avantaj elde edebilmek adına buzlu seçeneğini elde etmelisiniz.

Tütünlerin tadı da içim için hayli önemlidir. bu aşamada tabi ki de aromaların damak zevkinize uygun olması çok önemli bir konudur. İki ya da daha fazla tütünü birbirine karıştırma hakkınız da vardır. Genel olarak tat konusunda yeniliklere açık olursanız o zaman kendi damak zevkiniz için en uygun olan tadı kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: