İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Camel Zippo Çakmak

Bazı insanlar kullandığı eşyalarla kolayca bağ oluştururlar. Yıllar geçse bile onları yanlarında tutmak isterler. Hatta bazen çoğu insanın düşünmeden çöpe atacağı artık kullanılmaz halde olan eski eşyaları bile evlerinin bir köşesinde saklarlar. Ve hatta kimi zaman özenle sakladıkları köşelerinden çıkarıp saatlerce hatıralara dalarlar. Belki biraz romantik olarak tanımlayabileceğimiz bu kişiler alışkanlıklarından da kolay vazgeçemezler. Onlar için hayatlarına giren her şey özel bir anlama bürünür. Hayatlarına alırken oldukça seçici oldukları için, aynı şeyi hayatlarından çıkarırken de zorlanırlar. Siz de böyle bir karaktere sahipseniz ve biraz daha ileri gidelim sigara olarak tercih ettiğiniz marka camel ise , camel zippo çakmak sizin için biçilmiş kaftan.

Tiryakiler İçin Şık Aksesuar

Camel zippo çakmak içtiğiniz sigaranın yanında durması bile yeterli olan bir şıklık sağlıyor. Seçimleriniz sizi yansıtıyorsa ve bunu paylaşmaktan çekinmiyorsanız kullandığınız eşyaları da tarzınıza uygun hale getirin. Bu şekilde insanlar tarafından hemen hatırlanır bir hale de gelebilirsiniz. Kişiler deyim yerindeyse kendi marka değerlerini insanlar üzerinde bıraktıkları etki ile sağlamlaştırabilir. Bunu sağlamanın en etkili yolu da tarzınızın dikkat çekici olmasından geçer. Güçlü bir maka değerine sahip olan kişiler özgüven sorunu yaşamazlar ve girdikleri toplumlarda her zaman saygı görürler.

Hediye Seçmek Kabusa Dönüşmesin

Sevdiğiniz birisine hediye seçerken günler öncesinden düşünmeye başladığınız halde yine de karar veremiyorsanız daha fazla çile çekmenize gerek yok. Zippo çakmak ne alsam diye düşünenler için vakit kazandırıcı bir özelliğe sahip. Bu sayede hem şık ve kullanışlı bir hediye ile sevdiğiniz kişiye verdiğiniz değeri göstermiş oluyorsunuz hem de uzun yıllar kullanarak sizi hatırlamasına imkan sağlıyorsunuz.

Zippo çakmak sigara içmeyen kişileri bile özendirebilecek kadar şık ve karizmatik görünüme sahip. Hatta sosyal medya üzerinde ve bazı forumlarda sigara içmediği halde bu çakmağın koleksiyonunu yaptığını söyleyen insanlar bile var. Hal böyle olunca ürünün modası da hiç geçmiyor. 1940 ‘lı yıllarda ne kadar popülerse aradan yaklaşık 70 yıl geçmesine rağmen hala aynı popülerliğini koruyor

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al