Web sitemize hoşgeldiniz.

Candle Zippo Çakmak

Zippo çakmak çeşitleri rüzgarda sönmeyen ateşi ile bilinir. Uzun süre yanan ve sönmeyen ateşinin yanında, zippo çakmak görünüm ve kalitesi ile ömür boyu kullanılan çakmaktır. Hediyelik eşya ve koleksiyon yapan kişiler tarafından farklı modelleri bulunan zippoların aynı zamanda başka alanlarda da kullanılan ürünleri yer alıyor. Candle zippo çakmak modelleri sigara ve puro dışında kullanılan bir üründür. Farklı görünümü ile klasik bir çakmağa benzemeyen candle, kelime anlamı olarak mum demektir. Mum yakmak için kullanılan candle zippo, diğer ürünler için geçerli tüm özelikleri barındırıyor.

CandleZippo Ne İşe Yarar?

Klasik çakmaklar ve zippo ile mum yakmak oldukça zordur. Özellikle mumları günlük hayatınızda sıklıkla kullanıyorsanız, işinizi kolaylaştıracak bir çakmağa ihtiyacınız olacaktır. Mum yakmak için özel olarak tasarlanan candle zippo çakmak uzun ve ince bir tasarıma sahiptir. Kolay bir şekilde kullanılan candle zippo çakmak, rüzgarda sönmeyen ateşi ile klasik bir zippo çakmak özeliğine sahiptir.

Mum yakmak için tasarlanan üründe tüm önlemler alınmış ve ince ayrıntısında kadar kullanım kolaylığı sağlıyor. Çocuk kilidi ile olası bir kazanın önüne geçilirken, yetişkinlerin kolay kullanımın sağlıyor. Candle zippo çakmağı yakmak için zorlanmanıza gerek yoktur. Ele tam oturmasının yanında çakmağı alevlendirmek için basılan tuşu oldukça yumuşaktır. Ayarlanabilen ateş miktarı ile tüm mum çeşitlerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Candle Çeşitleri

Mum yakmak için özel olarak tasarlanan candle zippo çakmak 16.5 cm uzunluğunda ince bir çakmaktır. Üç yıl garantiye sahip ürünü en iyi düzeyde kullanmak için çakmak içinde bulunan gazın tümünü harcayın. Candle zippo çakmak çeşitleri arasında açık ve koyu renkli meral ve farklı renklerde zippolar bulunuyor.

Online olarak satılan candle zippo çakmakta farla ürün seçeneği bulunmuyor. Model olarak uzun ve ince görünüme sahip olan candle boyutları aynıdır. İnce olması nedeniyle, çakmak üzerinde herhangi bir model tasarlanamaz. Sadece renk çeşitleri bulunduğu candle zippolar uygun fiyatta satışa sunuluyor. Zippo çakmak fiyatlarına göre oldukça ekonomik olan candle, mum ve klasik çakmaklarla yakılması zor malzemelerde kullanılıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: