İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Sıra Dışı Modellerde Zippo Çakmak Hediyeleri

Üretilmeye başladığı günden bu yana, Dünya’nın her kıtası ve her ülkesinde tercih edilen Zippo çakmak çeşitleri ile sevdiklerinize hoş sürprizler yapabilirsiniz. Doğum günlerinin en favori ürünleri olarak, online avantajlardan faydalanabilirsiniz. Kampanyalı fiyatları ile %25’e varan indirim fırsatları ile aynı gün kargo edilebiliyor.

Yeni yıl tasarımları ile benzersiz ürün tasarımlarını sunan zippo çakmak modelleri, paslanmaz kromun şahane işçiliği ile global bir kalite sunuyor. Sevgililer günü, öğretmenler günü, aile bireyleriniz ve en yakın dostlarınıza hediye edebileceğiniz şık tasarımlar ile, ülkenin her yerine kargo edilebiliyor.

Zippo Garanti Süreleri Ne Kadardır?

Ömür boyu avantajı sunan Zippo çakmak çeşitleri, üzerinden 50 sene geçse bile yenileme garantisi sunuyor. Çevre dostu olarak üretilen kaliteli çakmak serileri, ambalajlarında da çevre dostu formatını kullanarak, özel kutularında kargo gönderimi gerçekleştiriyor.

Zippo Çakmakların Özellikleri Nelerdir?

Rüzgardan etkilenmez yanış formülü ile ideal bir çakmak tasarımı sunan Zippo çakmakları, tekrar doldurulabilir özellikte dizayn ediliyor. İlk olarak Amerikan ordusu tarafından kullanılan ve 2. Dünya Savaşı sırasında sağlamlığı ve kullanım özelliklerini sunan Zippo çakmak, bugün hala Dünya’nın en tercih edilen markalarından biridir. Ayrıca garanti süresi ile bir Dünya markası olduğunu kanıtlıyor.

Zippo Çakmaklarının En Popüler Modelleri Nelerdir?

Sons Of Anarchy, kuru kafa neon renkler, Osmanlı tuğralı renkli modeller, onikigen modeli, kartal desenli, motif desenli model, mermi, desenli krom model, Slipknot modeli, Sex Pistols logolu krom model, Zombie Outbreak modeli, mum ışığı ve kuru kafa logolu model, Mac Miller şarkı sözü desenli modeller, tüm özel gün ve kutlamalar için en ideal hediyelik ürünlerdendir.

Zippo kalitesi ile üretilen tüm çakmak modelleri krom malzemelerden üretiliyor. Paslanmaz kromlar farklı şekillerde işçilikle süsleniyor. Eskitme tarzı fırçalanmış krom tarzı, saten krom tarzı, yüksek cilalı paslanmaz krom ürünleri ile çok şık tasarımlar sunuluyor.

Renkli ve logolu dizaynlarda ise, yüksek kaliteli boya malzemeleri ile tasarımlar gerçekleştiriliyor. Online satış avantajları, kampanyalı fiyatlar ve aynı gün kargo avantajları ile tüm sevdiklerinize şık ve kaliteli değerler sunabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al