İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Ucuz Zippo Çakmak

Sevdiklerine modası geçmeyen ve şık tasarımları ile dikkat çeken bir hediye almak isteyenlerin birçoğu tercihini kişiye özel üretim Zippo çakmak çeşitlerinden yana kullanıyor. Keza birbirinden farklı modelleri ve farklı fiyat seçenekleri ile hem karşınızdaki mutlu edecek hem de sizleri yormayacak bu ürünler, üzerinden yıllar geçse de asla kullanışlılığını yitirmiyor. Üstelik sadece çakmak olduğu için alınmayan, pek çok kişinin kendine özel koleksiyon haline getirdiği farklı model ve çeşitleri ile 2019 yılının en popüler hediyelikleri arasında yine özel üretim Zippo çakmaklar yer alıyor.

Hem kadın hem de erkek arkadaşlarınıza kolayca hediye edebileceğiniz bu tarz Zippo çakmak çeşitleri ve fiyatları artık eski dönemlerdeki gibi yüksek miktardan da satılmıyor. Bütçenizi sarsmayacak ve farklı seçenekleri ile herkesin zevkine hitap edebilecek bu ürünleri ucuz fiyatlı olanlar arasından seçebileceğiniz gibi en pahalı Zippo modelleri arasından da seçebilirsiniz.

Fenerbahçeli Zippo Çakmak

Tuttuğu futbol takımına büyük bir aşkla bağlı olanların pek çok aksesuarında kendi takımlarına ilişkin detaylar taşıması oldukça normal. Eğer sizlerde böyle bir tutkuya sahipseniz veya hediye almak istediğiniz arkadaşınız koyu bir taraftar ise onlara çok özel ürünler almalısınız. Sarı – lacivertlileri düşünerek hazırlanan bu özel üretim Fenerbahçe Zippo çakmak sayesinde bu yıl sevdiklerinize unutulmaz bir hediye hazırlayabilirsiniz.

Üstelik sadece erkekler değil pek çok kadının da severek kullandığı bu şık tasarımlı çakmaklar ile yılın her özel günü için sürpriz yapılabilir. Eğer kendinize kullanmak için bir Zippo arıyorsanız ya da koleksiyonunuza eklemek istediğiniz modeller varsa diğer Fenerbahçe için özel olarak hazırlanan Zippo modellerine de bir göz atmalısınız. Kolay kullanılabilen bir ürün olması ve şık kasa tasarımları ile dikkat çeken bu tarz ürünler ile her yaştan sevdiğinize sürpriz yapmak artık sandığınızdan daha kolay.

Tüm bu özel detaylara ve kişiye özel olarak hazırlanmış olmasına rağmen Fenerbahçe Zippo çakmak fiyatları öyle sandığınız gibi yüksek miktarlardan alıcı bulmuyor. Bütçenizi sarsmayacak, sizi zora sokmayacak ve normal hediyelerle hemen hemen aynı fiyatlara denk gelebilecek özel tasarımlı şık bir Zipponun sıradaki sahibi de siz olabilirsiniz.

Beşiktaşlı Zippo Çakmak Satın Al

Özel hediyelikler arasında ilk sıralarda yer alan ürünlere dikkat edecek olursanız; genellikle kişilerin zevkleri, ilgi alanları, fobileri, meslekleri ya da tuttukları spor takımları gibi pek çok detayın birleştirilmesiyle oluşturulan hediyelikler olduğunu kolayca görebilirsiniz. Eğer sizlerde bu yıl hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için özel bir hediye arıyorsanız ve tuttuğunuz takım Kara Kartallar ise Beşiktaş lisanslı Zippo çakmak modellerine bir göz atmalısınız. Bu tarz ürünler genellikle üstünde kabartmalı kartal figürlerinin bulunduğu çakmaklar olabileceği gibi takımın siyah ve beyaz renklerinden de oluşabilir. Sadece bu kadar mı diye düşünmeyin; bazen almak istediğiniz futbol takımının kısaltma harfleri, bazen amblemi bazen de komple takımın isminin yazıldığı modelleri bulunur.

Farklı tasarımlar arasından size düşen tek şey; size hitap edecek ürünü ve tasarımı tercih etmekten geçiyor. Bu seçimleri de elinizde bulunan çakmakları düşünerek yapabilirsiniz. Örneğin sık kullanacağınız bir ürün için çok göze batmayan seçenekleri incelerken, koleksiyonunuza eklemek istiyorsanız ya da çakmağım her yerde kendini belli etsin diyorsanız daha gösterişli ve renkli olarak hazırlanan Zippo modellerine bakmalısınız.

Zippo Çakmak Nerede Satılır

Birbirinden farklı modelleri ile hiç alakası olmayan kişilerin bile hayranlık duyduğu orijinal Zippo çakmak modelleri artık pek çok noktadan temin edilebiliyor. Özellikle de bu ürünleri seçmek için kısıtlı bir zamanınız yoksa ve bütçeniz uygun ise birbirinden farklı modelleri kolayca temin edebilirsiniz. Pek çok kişinin merak ettiği ya da daha önce hiç satın almadığı Zippo çakmak nerede satılır, nasıl temin edilir konusunda değinecek olursak; bu tarz özel ürünleri alabileceğiniz pek çok yer var.

Ancak uzun uzadıya alışveriş yapacak vaktiniz yoksa ve birbirinden farklı dükkanları gezerek ürün aramak istemiyorsanız online alışveriş sitelerinden faydalanabilirsiniz. Yalnız bu konuda dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta var. Güvenirliğinden emin olmadığınız ve online ortamda hazırladıkları web sayfalarından yeterli tatmini alamadığınız sitelerden uzak durmalısınız. Keza artık pek çok e- ticaret tabanlı site banka ödemeleri konuşunda güvenlik kodu istiyor. Bu tarz yerlerden alışveriş yapmak hem sizi hem de almak istediğiniz ürün ya da ürünleri korumaya alır.

Bu kısa hatırlatmadan sonra Zippo çakmakları nasıl temin edebileceğiniz konusuna geri dönersek; internet üzerinden Zippo çakmak online satış araştırması yapabilirsiniz. Bu sayede karşınıza hem farklı fiyat aralıklarında ürünler çıkacak hem de orijinal almak istemeyenler için özel replika üretim Zippo çakmaklar çıkacaktır. Bu ürünler arasından kendi zevkinize uyacak ya da bütçenize en uygun ürünleri kolayca sipariş edebilir, farklı ödeme seçenekleri ile işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. Üstelik bu tarz online alışverişlerde aldığınız ürünleri hediye etmek istediğiniz kişinin adresine de gönderim yaptırtarak bir anda şaşırmasını da sağlayabilirsiniz.

Zippo Çakmak İsme Özel

Özellikle hayatınızdaki özel kişilere ya da kadın arkadaşlarınıza bir Zippo almak istiyorsanız tercihinizi isme özel olarak üretilen ürünlerden yana kullanmalısınız. Keza söz konusu olan kadın arkadaşlarınız, eşiniz ya da sevgiliniz ise pek çok kişinin ilgisini çeken çakmak tasarımlarından hoşlanmayabilir. Öyle ki bu tarz yakınlarınıza taraftarlar için hazırlanan ürünler, farklı renkleri ve tasarımları ile genellikle erkeklere hitap eden çakmaklar ilgi çekici gelmez.

Karşınızdaki kadın arkadaşınızın ya da hayatınızdaki özel kadının zevkine uyabilecek bir ürün bulamadıysanız ancak yine de bir Zippo çakmak almak istiyorsanız tercihinizi özel isim yazılı Zippo çakmak modellerinden yana kullanabilirsiniz. Bu tarz ürünler kadınların zevklerine daha çok hitap eden modeller arasında yer alır.

Genellikle tek renk olarak hazırlanan ve ön kısımlarında ister sadece hediye etmek istediğiniz kadının isminin bulunduğu ya da çift halinde isim yazdırabildiğiniz bu Zippo çeşitleri sade ancak şık tasarımları ile çakmak kullanmayan kadınları bile mutlu edebilir. Bir ömür yanında, çantasında ya da cebinde bu tarz özel üretim bir ürünü taşımak ve sizi özlediğinde çıkarıp bakması hatta ve hatta her kullandığında sizi hazırlaması emin olun fazlasıyla hoşuna gidecektir.

Zippo Çakmak Kılıfı

Aklınıza, hayalinize bile gelmeyecek onlarca Zippo çakmak modeli arasından seçim yapmak kadar zor olan bir konu daha var. Bu özel üretim ürünleri hem taşımaya yarayan hem de koruyup muhafaza eden, yine çakmaklar kadar özel bir emek ile ortaya çıkarılan Zippo çakmak kılıfları. Pek çok kişinin ilk defa duyduğu belki de daha önce hiç görmediği bu özel ürünler hediyelerin şık bir sunumda yapılmasına da güzel bir ortam sağlar.

Zippo çakmak modellerini temin ettiğiniz yerlerden kolayca alabileceğiniz bu özel kılıflar standart Zippo çakmak boyutlarında üretilir. Kılıfları birbirinden ayıran özellikle ise; yapımında kullanılan malzeme ve tasarım şeklidir diyebilir. Genellikle suni veya orijinal deri kullanılarak çakmağın içine yerleştirilebilecek boyutlarında hazırlanan bu kılıflar sayesinde hem ürünleri dışardan gelebilecek darbelere karşı koruyabilirsiniz hem de yıllarca güven içerisinde şık bir özel dikim çantada saklama imkanına kavuşabilirsiniz.

Oldukça uygun fiyatlarla piyasada farklı renk ve modellerini bulabileceğiniz bu Zippo çakmak kılıfları genellikle orijinal olarak satışa sunulan Zippo modelleri için tercih ediliyor. Keza bu ürünlerin replika modelleri oldukça cüzi miktarlarda satışa sunulur. Özene bezene aldığınız ya da size hediye gelen şık bir Zippo çakmağı bu tarz deriden üretilen kılıflar sayesinde yıllarca saklayabilirsiniz. Hem de tek bir çizik, hasar ya da sorun yaşamadan.

Harley Davidson Zippo Çakmak

Etrafınızdaki özel erkeklere özel bir çakmak almak istiyorsanız ve bir türlü tasarım konusunda kararsız kalıyorsanız 2019 yılının en çok tercih edilen Harley Zippo çakmak modellerine bir göz atabilirsiniz. Özellikle de motor tutkusu bulunan her yaştan erkeğin hayranlık duyduğu bu özel tasarımlar birbirinden farklı seçenekleri ile işinizi kolaylaştırabilir.

İster hatıra olarak ister de kullanması amacıyla bu tarz özel bir ürün arıyorsanız öncelikle Zippo çakmak modelleri arasında seçim yapmanız gerekiyor. Bu seçimi ya kendi bütçenize göre ya da karşınızdaki kişinin zevklerine göre yapabilirsiniz. Unutmayın ki hediyenin illa pahalı olması ya da ucuz olması sizin karşınızdaki kişiye verdiğiniz değeri asla ve asla değiştiremez. O sebepledir ki sizin alacağınız ürünün orijinal olması ya da replika bir ürün olması tamamen yine size kalmıştır.

Ancak uzun ömürlü bir kullanımı olsun, yılarca bu özel Harley Davidson Zippo çakmağına baktıkça beni hatırlasın diyorsanız tercihinizi indirime giren orijinal Zippo modellerinden yana kullanabilirsiniz. Keza orijinal olarak üretilen ve kişiye de özel hale getirilebilen bu ürünler sayesinde karşınızdaki erkeği fazlasıyla mutlu edebilirsiniz. Üstelik böyle bir hediye almak istediğiniz arkadaşınız birde Zippo çakmak tutkunlarından ise ona hayatının en güzel hediyesini vermek artık çok kolay.

Zippo Çakmak Orijinal Olduğu Nasıl Anlaşılır

Modası asla geçmeyen ve oldukça şık hediyeliklerden biri olan zippolar için tereddüde düşüyorsanız; hangi ürün gerçek hangisi sahte bir türlü ayırt edemiyorsanız bu konuda size birkaç küçük tüyo verebiliriz. Hepimizin de bildiği gibi artık piyasada birbirine çok benzeyen ve orijinal zippodan ayırt etmenin çok zor olduğu yığınla ürün var.

Bu konuda tereddüt yaşamamak en önemlisi de aldığınız ürünün sahte çıkmasıyla boşa para harcamış olmamak adına orijinal Zippo çakmak nasıl olur konusuna hemen bir açıklık getirelim. İlk olarak şunu belirtmek gerekiyor ki; bir Zippo çakmağı boyutları, rengi veya kullanışı ile sahtesinden ayırmanız bir hayli zor. Keza pek çok sahte ürün birebir orijinali ile aynı tasarımlara ve ölçülere sahip oluyor.

İşte böyle can sıkıcı bir durum yaşamamak adına, aldığınız veya almak için hazırlık yaptığınız Zippo çakmağın orijinali ile sahtesi arasındaki farkları sizlere hemen sıralayalım:

 • Elinizdeki iki farklı Zipponun ilk olarak ağırlığına bakmalısınız. Keza sahte olan çakmaklar genellikle orijinallerinden daha hafiftir. Unutmayın ki özel üretim bir Zippo sandığınız kadar hafif olmayacaktır.
 • Sonra hemen o meşhur sesi ile kişileri etkiyen özelliğini test etmeniz gerekir. Eğer kapağını açtığınızda tek bir hamlede o şılak sesi çıkıyorsa orijinaldir, ancak sanki tutukluk varmış gibi gecikerek gelen ve boğuk bir şılak sesi geliyorsa elinizdeki ürün sahte olabilir.
 • Kapağın menteşelerine dikkat edinç orijinal üründe küçük menteşe yer alırken sahtelerde daha büyük menteşeler vardır.
 • İç haznede yer alan keçenin görünümü kötü bir kalite olduğunu hissettiriyorsa ve keçeyi kaldırdığınızda alt kısımda lift to refil yazısı bulunmuyorsa elinizdeki ürün sahtedir.
 • Çakmağın altında yer alan yazılar sahte çakmaklarda ya siliktir ya da yanlış yazılmıştır. Burada Bradforf RA gibi yazılar görüyorsanız maalesef aldığınız ürün orijinal bir Zippo değil.
 • Çakmaktaşı kırmızı renkli ise ürün sahtedir. Orijinal zippolarda flint denilen çakmaktaşı kırmızı olmaz.
 • Menteşenin iç bağlantı noktalarında renk değişikliği var ise ürün bakırdan yapılmış demektir. Ancak gerçek zippolarda üstünden yıllar geçse de renk değişimi olmaz.

Elinize aldığınız ürünlerde bu tarz sorunlar var ise ürünün gerçekliğini sorgulamaya devam edin. Lakin Zippo çakmağı temin ettiğiniz yer bu tarz ürünleri yanında orijinal olduğunu gösteren belgelere ve yine orijinalliği gösteren kutular içinde satışa sunuyorsa korkmadan dilediğiniz tasarımdaki Zippo çakmağı alabilirsiniz.

Zippo Orijinal Çakmak

Birbirinden farklı tasarımları ile ilginizi çekebilen orijinal Zippo çakmak fiyatları ilk aşamada gözünüzü korkutabilir. Ancak almak istediğiniz bu özel üretim ürünleri incelediğinizde ve indirimli fiyatlarını sıkı bir takibe aldığınızda pek çok kullanışsız hediyeden çok daha uygun fiyatlara bu çakmakları alabilirsiniz.

Genellikle sahte olarak hazırlanan ürünleri çok ucuz fiyatlara satın alabiliyor ve kolayca parçalarını da bulabiliyorsunuz ancak elinizdeki ürününü orijinal bir Zippo çakmağı olmasını istiyorsanız öncelikle bu ürünü çakma aletlerle kullanamazsınız. Bozulduğunda garanti kapsamına alınan ve yeniden tamir edilen bu tarz orijinal çakmaklar diğer sahte zippolar gibi kolay kolay bozulmaz zaten.

Sadece benzinle çalışan orijinal zippoların yakıtı bitebilir, içindeki çakmak taşı tükenebilir ya da çok uzun yıllar kullanmışlığın verdiği sebeplerle kısa bir yağlanma süreci olabilir. Bu tarz işlemlerde de orijinal zippoyu temin ettiğiniz ve güvenilirliğini sizlere kanıtlayan yerlerden kolayca aradığınız parçayı bulabilirsiniz.

Bu konunun üzerinde neden durduğumuza gelecek olursak da; Zippo orijinal çakmak modelleri kendisine ait olmayan parçalarla kullanılmaz. Zaten diğer çakmaklara uyan menteşe veya çakmak taşları da elinizdeki orijinal ürünü çalıştırmayacağı gibi birde bozulmasına yol açar. O nedenledir ki; eğer saklamak için değil de kullanmak için aldığınız bir orijinal çakmağınız varsa elinizdeki ürünü kendi ellerinizle bozmamak adına, kendisi gibi orijinal parçaları kullanmaya özen gösterin. Ayrıca çakmağın dışını korumak istiyorsanız ve şık bir görünüm oluşsun diyorsanız; bu tarz özel üretim ürünleri mutlaka koruma kılıfları ile taşımalısınız.

 

Zippo Çakmak İsim Yazılı

Pek çok kişinin görüp beğendiği ve hemen bir tane de kendisine almak istediği kişiye özel isim yazılı Zippo çakmak modelleri oldukça değişik tasarımları ile hem kadın hem de erkeklere özel olarak hazırlatılabilir. Öyle ki bu tarz ürünlerde farklı renk seçeneklerini bile kolayca bulabilirsiniz.

Böyle isim yazılarak kişilere özel hale getirilen çakmaklar karşınızdaki kişinin kendisine çok daha özel hissetmesini sağlar. Hele ki hayat arkadaşı gibi sizin için kıymetli birilerine böyle göz yaşartan bir hediye hazırlatmak isterseniz ilk olarak çakmağın kime alınacağına karar verilir.

Keza kadınlar için farklı erkekler için de farklı tasarım ve renk seçenekleri mevcuttur. Eğer isim yazılan bir Zippo çakmağı hayatınızın en önemli erkeklerinden biri olan babanız ya da eşiniz için alıyorsanız; ilk dikkat etmeniz gereken şey kişinin yaşına uygun olup olmadığıdır. Genellikle sadece gri renkleri seçilen Zippo modelleri arasından çok renkli ve genç işi gibi gözüken ürünleri orta yaşın üzerindeki babanıza almanız çok da yerinde bir karar olmaz. O sebepledir ki hediye alacağınız kişinin cinsiyeti kadar yaşı ve zevklerini de göz önüne almak gerekiyor.

Eşleri için özel hazırlanan Zippo çeşitlerinden almak istiyorsanız Zippo üzerine isim yanında kalp, tarih gibi ek seçeneklerin de yazılabildiği ürünlere bakabilirsiniz. Bu tarz ürünler genellikle hem kadın hem de erkek kullanıcılar için ideal kullanım sağlayan Zippo çeşitleri arasında yer alıyor.

Zippo Çakmak Beşiktaş

Erkekler için bir hediye seçmek oldukça kolay gibi gözükse de aslında karşınızdaki kişinin ilgi alanları veya seveceği şeyleri bilmeden seçim yapmak sanıldığından çok daha zordur. Böyle durumlarda genellikle kadınlar hediye almak istedikleri erkeklerin ya araba, motor modellerine ya da tuttukları takımlara yönelik hediye almayı tercih ediyor.

Eğer sizlerde bir erkeğe tuttuğu takıma yönelik bir hediye almak istiyor ancak çok da sıradan gözükmesin istiyorsanız; indirimli fırsatları kaçırman hemen kişiye özel BJK amblemli Zippo çakmak seçeneklerine bir göz atabilirsiniz.

Hem isim yazılan hem de tuttuğu Beşiktaş takımına özel olarak hazırlanan bu ürünler kişilerin yaşayacağı şaşkınlık ve heyecanı ikiye katlayacaktır. Birde özel bir hediye paketi ve yanında birkaç güzle sözcükle karşınızdaki erkeğe armağan edebileceğiniz bu ürünler ile onları dünyanın en mutlu kişisi yapabilmeniz artık çok kolay.

Ancak bu çakmakları sadece Beşiktaş için değil hayatınızdaki özel kişinin tuttuğu her takım için bulabilirsiniz. Eğer böyle bir arayışa girdiyseniz yapmanız gereken tek şey; Zippo taraftar çakmak modelleri için kısa süreli bir araştırma yapmak. Bu sayede bir takım için birden fazla hazırlanan ürünle karşılaşabilirsiniz. Bu tarz ürünler genellikle takımın ismi, amblemi, kısaltması, renkleri veya kişinin ismine eklenen taraftar sözcükleri ile hazırlanır.

Üstelik sadece erkekler değil kadınlar içinde çok kullanışlı bir ürün olan taraftar Zippo çakmaklarını yakın arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız, öğretmenleriniz veya değer verdiğiniz pek çok kadın için hazırlatabilirsiniz. Şık hediye kutuları halinde sunumunu da yaparak karşınızdaki kişi kadın da olsa erkek de olsa anında orijinal zippolar ile mutlu edebilirsiniz.

Zippo Çakmak Gazı Doldurma

Zippo çakmaklara özenip, etrafında gördükten sonra almak isteyen pek çok kişinin yaşadığı en büyük korkulardan biri de normal çakmaklar gibi gaz ile çalışmıyor olması. Benzin koyularak kullanılabilen Zippo çakmakları doldurma konusunda farklı korku ve endişesi bulunanlara aslında bu korkuların çok yersiz olduğunu kolay bir Zippo çakmak gaz doldurma açıklaması ile anlatmaya çalışalım.

Öncelikle sahip olduğunuz orijinal bir Zippo çakmağa kesinlikle orijinal olmayan gaz koymayın. Bu konuda çevrenizdeki yerlere güvenmiyorsanız lisanslı olarak Zippo ürünleri satan yerlerden kolayca metal kutularda satılan Zippo benzinlerine ulaşabilirsiniz. Şimdi basitçe zippoya nasıl çakmak gazı doldurulur açıklayalım.

Zipponuza benzin doldurmadan önce ilk yapmanız gereken Zipponun iç kısmını çekerek çıkarmak. Bu alanı çıkardığınız zaman elinizde kalan kısım gazın doldurulduğu alandı. Alt tarafına baktığınızda kolayca görebileceğiniz gibi bu alanda bir keçe bulunur. Bu keçenin iç kısmında pamuk vardır ve keçe benzinin uçmasını engeller.

Bir torna vida ya da benzeri alet ile o keçenin vidalı olmayan kısmını vidaya kadar hafifçe üste kaldırın. Bir elinizde bu kaldırdığınız keçeyi tutarken bir elinizle de iç haznedeki pamuğun üzerine Zippo gazını dökün. Zaten küçük bir alan olduğu için pamuk tamamen birkaç saniyede dolacaktır. Tamamen ıslandığını gördüğünüz an, elinizle geriye doğru kıvırıp tuttuğunuz keçeyi geri bırakın. Zippo gazı doldurma işlemi bittiği için bu hazneyi çakmağın kılıfına yerleştirin ve deneme yakışı yapın.

İlk aşamalarda gazı koyarken acemilik nedeni ile yanlara sızdırma gibi tatsız olaylar olabilir. Bu tarz sorunlarla saçlarınızı, kaşınızı veya farklı noktalarınız yakmamak adına çakmağı yüzünüze çok yakın olmayan mesafede bir kez yakın. Hemen birkaç dakikada doldurma işleminin bittiğini ve gereksiz yere kendinize dert edindiğinizi bu sayede anlamış olacaksınız.

Zippo çakmak gazi kolay uçabilen bir gaz olduğu için; çakmağınızı doldurur doldurmaz hemen ilk olarak gaz şişesinin ince fitilini kapatın. Ya da bazı şişelerde kapak bulunuyor, bunu kapatmazsanız siz uğraşırken gazınızın yarısı uçuşup havaya karışabilir. Aynı durum zipponuz için de geçerlidir. Pamuğu ıslattıktan sonra hemen keçesini kapatarak ıslanan pamuğun açıkta kalmasını engelleyin.

Zippo Çakmak Ankara

Taraftar çakmakları arasından yerel takımlara özel hazırlanan ürünleri bulmak için bu takımın şehrinde araştırma yapmak işinizi daha da kolaylaştırır. Ancak bu tarz araştırmalar için vaktiniz yok ise veya hediyeyi almak için kısa bir süreniz kaldıysa online ortamda araştırma yapabilirsiniz.

Örneğin Ankaragücü için bir taraftar çakmağı arıyorsanız araştırmalarınızı Ankaragücü Zippo çakmak şeklinde daraltabilirsiniz. Bu sayede Ankaragücü’ne ait pek çok tasarımı bir arada kolayca görüntüleyebilirsiniz. Hem seçim açısından büyük kolaylık sağlayan hem de sizi kapı kapı dolaşmaktan kurtaran bu yöntem ile aklınıza gelebilecek her takım için araştırma yapabilir, size en çok uyan ve bütçenizi zorlamayan ürünü seçebilirsiniz.

Eğer ben illaki kendim görmek, elime almak istiyorum diyorsanız da bu tarz ürünlerin satıldığı yeri öğrenmek için şehrinizde araştırma yapmalısınız. Yine Ankara üzerinden gidersek; Zippo çakmak Ankara bayii şeklinde yapacağınız kısa süreli bir araştırma sonucunda; aradığınız orijinal üretim zippoların ve parçalarının nerede satıldığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Gs Zippo Çakmak Fiyatları

Taraftarların yana yakıla aradığı çakmak Zippo Gs başta olmak üzere pek çok takım için hazırlanabilir. Özellikle de erkek kullanıcıların fazlasıyla sevdiği ve tercih ettiği bu tarz ürünler takımların özel renkleri ya da amblemleri kullanılarak tasarlanır.

Sizlerde kendinize ya da sevdiklerinize bu tarz bir ürün almak istiyorsanız ve fiyatları hakkında aklınızda farklı sorular bulunuyorsa; kolayca internet üzerinden gs store Zippo çakmak fiyatları hakkında detaylı bilgiyi edinebilirsiniz. Bir de indirimli döneme denk getirirseniz orijinal bir ürüne göre çok daha uygun tutarlardan bu tarz özel ürünlerin sahibi olabilirsiniz. Böyle geniş çaplı yapacağınız bir araştırma sayesinde sizlere aslında sahte bir zippoyu satmak isteyen kişileri de anlamak oldukça kolay olacaktır.

Araştırma yaptıkça bu ürünlerin gerçek fiyatlarını görebileceksiniz. Üstelik orijinal bir Zippo alarak yıllarca hem takımınızı desteklediğinizi gösterebilir hem de sorun çıkarmayan bir çakmağı da kullanmanın keyfini de sürebilirsiniz.

Zippo Orijinal Çakmak Fiyatları

Piyasada birbirinin benzeri onlarca Zippo çeşidi bulunurken; aralarından gerçek olanları ve sahte olanları ayırmanızın bir diğer yöntemi de gerçek Zippo çakmak fiyatları hakkında bilgi sahibi olmaktan geçer. Öyle ki 10 -20 TL gibi fiyatlar ile bir Zipponun orijinalini almak imkansızdır.

Keza gerçek malzeme kullanılarak, birinci sınıf işçilik ve özel tasarımlar ile hazırlanan bu ürünleri çok ucuz fiyatlardan bulamazsınız. Genel piyasa olarak en az 200 TL’den başlayan özel üretim zippolar son limit olarak verilemeyen rakamlarla alıcı bulabilir. Üstelik bir de almak istediğiniz ürün, antika bir Zippo ise işte o zaman küçük bir servet bile ödeyebilirsiniz.

Bu nedenle çok cüzi miktarlarda karşınıza çıkan ve orijinal olduğu iddia edilen ürünlere fazla itimat göstermemek gerekiyor. Keza orijinaline çok benzeyen ve ayırt edilmesi bir hayli zor Zippo maalesef piyasada satışta. Böyle kişilerin ya da kuruluşların tuzağına düşmemek için bir orijinal Zippo en düşük ne kadardan satılabilir konusunda yeterince bilgi sahibi olmalısınız.

Sitemizde  https://www.arkadastobacco.com/urun/zippo-cakmak-cesitleri linki üzerinden orijinal zipponun tüm modellerine ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hemen Satın Al