Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkek Arkadaşınıza Baskılı Zippo Çakmak Alarak Onu Mutlu Edin

Zippo çakmak ürünü ikinci dünya savaşından beridir dünya üzerinde kullanılmakta olan bir çakmak markasıdır. Amerika bu savaş sırasında ordusunda bulunan askerlerine özel olarak zippo çakmakları tasarlamıştır. Bu çakmakların üzerinde ilk tasarlanırken US Army baskıları bulunuyordu. Ancak şu an için her yaştan insanın zevkine uygun olan modeller bulunmaktadır.

Son dönemlerde hediyelik eşya olarak da kullanılan zippolar farklı renk seçenekleriyle ve farklı baskı modelleriyle sizin de hoşunuza gidecektir. Uzun süre sorunsuz şekilde kullanma garantisinin de verilmesinden dolayı hem kendinize alabileceğiniz hem de eşinize dostunuza hediye amaçlı alabileceğiniz önemli bir ürün halindedir.

Zippo Çakmakların Özellikleri Nelerdir?

Zippo markasının ürettiği çakmaklar birinci sınıf paslanmaz metal malzeme kullanılarak üretilmiştir. Bu nedenle çakmağın iç sistematiğinde ya da dış tasarımında aradan geçen seneler sonrasında dahi bir paslanma görülmez.

Buna ek olarak bu çakmak üretici firma tarafından ömür boyu garanti altına alınmıştır. Diğer çakmakların kullandığı basit çakmak gazları dışında özel Premium zippo yakıtı kullanıyor. Bu sayede çevreye olan zararını da düşürmüş oluyor.

Aynı zamanda zippo markalı çakmaklar rüzgarlı havalarda yüksek alev ateşi özelliği ile sigaranızı ilk seferde yakmanızı sağlıyor.

Zippo Çakmak Modelleri Nasıl Oluyor?

Zippo markası her insanın zevkine uygun çeşitte model üretmektedir. Farklı renk tonlarında üretilen sade modellerin yanı sıra işleme ve motif desenli modeller de vardır. Aynı zamanda Osmanlı döneminden kalma tuğra sanatını da zippolar üzerinde görebilirsiniz.

Bunun yanı sıra önemli simge haline gelmiş kişiler diziler ya da filmler kapsamında alınmış bir resim ve söz de bu zippoların üzerine baskılandırılmıştır. Bu şekilde baskılı daha ilgi çekici zippo çakmak çeşitleri de bulunmaktadır.

İnternet Üzerinden Nasıl Zippo Çakmak Alınır?

Eğer online hediyelik eşya siteleri üzerinden zippo markalı çakmak almak isterseniz öncelikle bu site içindeki çakmak modellerinden kendi tarzınıza uygun olan modeli belirleyiniz. Ardından da ister kendinize isterseniz yaklaşan sevgililer günü ve yıl başı için erkek arkadaşınıza sipariş verebilirsiniz. Sipariş sonrasında birkaç gün içinde çakmağınız evinize kadar gelir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: