İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Estetik ameliyatlar

Estetik ameliyatlar denildiğinde hemen aklımıza uçuk ve fahiş fiyatlar geliyordu. Sizi temin edebilir ki, hem iyi bir estetik cerrah bulabilir hem de çok uygun fiyatlara istediğiniz estetik ameliyatı yaptırabilirsiniz.

Burun estetiği ameliyatları birkaç haftalık nekahat dönemi sonrasında hemen düzeliyor ve genellikle bir gün hastanede müşahede altında tutulduktan sonra bir ay kadar dinlenme süresi veriyorlar. Birinci ayın sonunda sargılarınız açılıyor ve yepyeni bir buruna kavuşuyorsunuz. Burnunuzun şekil alma sürecine bağlı olarak sizlerin evde kendiniz uygulayabileceğiniz bir masaj programı hazırlanıyor. Son olarak aylık kontrollerinizi düzenli olarak yaptırıyorsunuz. Herhangi bir çökme vs. gibi durumda ise estetik cerrahlar hem masajlarla hem de dolgu yöntemleri ile birkaç seferde istediğiniz şekilde düzeltmelerde yapabiliyorlar.

Estetik Cerrah seçiminde birkaç unsuru dikkate almanızda fayda var.  İlk olarak estetik cerrah seçiminde ne kadar çok operasyon yapmış ise el becerilerini daha iyi kullanabileceği mantığından yola çıkarak tecrübeli olduklarını düşünebiliriz. Diğer yaptırılan estetik ameliyatlara şöyle bir baktığımızda ise; bacak ameliyatları, hatta bu estetik ameliyatlar bacak boyu uzatmaya kadar gidebiliyor. Çok da uzun boylu bir toplum olmadığımız ve ortalama uzunlukta insanların Türkiye’ de yaşadığı düşünülürse genç yaşta bacak uzatma ve düzeltme ameliyatları yapılabiliyor. Biraz daha konuyu açmak gerekirse; bacak çarpıklıklarını düzeltmek için, kendi vücudunuzdan enjeksiyon yöntemi ile çekilen yağlar iç veya dış bacağınıza düzeltme yapılacak oranda zerk edilerek düzgün bir görünüme kavuşturulabiliyorlar. Genç yaşlarda yapılan bacak uzatma ameliyatları ise daha uzun zaman alan bir süreci kapsıyor. Bu yöntemde ise cıvatalar ve destekler sayesinde bacaklarınız sabitleniyor ve aylar süren bir süreç sonunda sonuç elde edebiliyorsunuz. Kulak ameliyatları da azımsanamayacak boyutlarda diyebiliriz. Dudak operasyonlarına baktığımızda ise operasyonlardan çok şekil vermeye ve botox uygulamalarının yaptırıldığını söyleyebiliriz.  Bir diğer sıklıkla yaptırılan operasyon ise karın düzleştirme, germe ve liposuction diğer estetik ameliyatları oluşturuyor.

Estetik ameliyatlar kapsamında, hemen hemen yapılan müdahaleler aynı ve sürekli estetik cerrahınızın gözetiminde olacağınız için, sorunsuz bir görünüme sahip olana kadar bütün süreci takip ediyorlar.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al