Web sitemize hoşgeldiniz.

Firmalar İçin Yılbaşı Promosyonu Zippo Modelleri

Zippo çakmak çeşitleri ile firma ve işletmelerinize, kalite kazandırabilirsiniz. Tüm kurum ve firmaların, yeni yıl sezonunda müşterileri için hazırladıkları hediyeler arasında, Zippo modelleri en çok tercih edilen ürünlerdir.

Sade tasarımlar veya renkli modeller ile kurumsal künyeniz adına şık hediyelikler sunabilirsiniz. Zippo çakmakları, çevre dostu özel kutuları ile hazırlanıyor. Benzinle çalışan dizaynları ile ömür boyu kullanım süresi sunan modeller, rüzgardan etkilenmez özelliği ile çok beğeniliyor. İsteseniz firmanızın logosu, adı ile tasarımlar oluşturabilir, yalın şıklıklarıyla şık hediyeler sunabilirsiniz.

Hediyelik Zippo Setleri Var mıdır?

Zippo çakmak setini, online alışveriş kolaylığı ve kampanyalı fiyat avantajlarından faydalanarak alabilirsiniz. Zippo premium çakmak gazı benzini, Zippo çakmak filtresi ve özel üretim Zippo çakmak taşı ile bir set oluşturabilir, hem bireysel hediyelerinizde hem firma hediyelerinizde, içerikli ve donanımlı sunum gerçekleştirebilirsiniz.

Zippo Çakmaklar Garantili midir?

1932 yılından bu yanan garanti sunan firma, garanti süresinde cömert davranıyor. Ömür boyun garanti veren Zippo Manufacturing Company şirketi, üzerinden kaç yıl geçerse geçsin, bozulan çakmaklarınızı onarıyor veya yerine yenisini veriyor.

Marka kalitesini ve Dünya çapında kazandığı marka bilinirliği ile kalite özgüveni sunuyor. Zippo garantisiyle alınan her ürün, ömürlük kullanım garantisi ile satışa sunuluyor.

Favori Zippo Modelleri Nelerdir?

Geleneksel kültürün bir yansıması olarak, Türkiye’de en çok satın alınan veya hediye edilen Zippo çakmak çeşitleri, Osmanlı tuğralı krom ürünler ve onikigen şekil desenli modellerdir.

Kartal desenli, motif desenli, mermi desenli modeller yine en beğenilen ürün çeşitleri arasındadır. SOA kuru kafa baskılı çakmak çeşitleri ile maske resim baskılı krom çakmak ürünleri, doğum günü hediyelerinin vaz geçilmezleri arasındadır.

Resimli Zippo Modellerinde Moda Nedir?

Genç neslin kullanmayı tercih ettiği renkli ve logolu Zippo çeşitleri arasında; kuru kafa resim baskılı modeller, Sons Of Anarchy krom modelleri, Slipknot logolu krom modeller, maskeli resim baskılı ve Zombie outbreak neon çakmaklar bulunuyor.

Neon Zippo çakmaklarında kullanılan limon sarısı renk ile en popüler doğum günü hediyelerini sunabilirsiniz. Tüm ürünler benzinli ve ömür boyu garantili olarak sunuluyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: