İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gümüş Zippo Çakmak

Sevdiği birine hediye almak isterken bileziklerin, yüzüklerin ve bilekliklerin uçsuz bucaksız deryasında yelkensiz bir gemi gibi oradan oraya savrulan bünyelere bir ilaç niteliği taşıyan gümüş zippo çakmak sizi dertlerinizden kurtarıyor. Hem sevdiğinize şık ve kullanışlı bir ürün almış oluyorsunuz, hem de harcayacağınız vakitler size kalıyor.

Hediye arayışında hiçbir zaman etkisini kaybetmeyen bir şey varsa o da gümüştür. Büründüğü her şeyi daha estetik hale getiren bu maden parlaklığı ve ihtişamıyla kıyafetlerden oluşan kombinlerin görünmez kahramanıdır. Hani bazen hem gösterişsiz hem de iddialı olmak istersiniz ya, o anlarda imdada yetişen bir Hızır gibidir gümüş. Gümüş zippo çakmak zipponun karizması ile gümüşün asaletinin bir araya geldiği on kaplan gücünde bir hediye seçimi olarak tüketiciye sesleniyor. En sade hali bile göz kamaştıran zippo, gümüşle bir araya geldiğinde iki kişilik bir mini voltran oluşturuyor. Bu hali ile sizin kişiliğinizi saat, gözlük, yüzük gibi aksesuarlardan daha çok yansıtan bir aksesuar kimliğine bürünüyor.

Neden Zippo Çakmak?

Nasıl ki siyah renk her kıyafetin yanında kusursuz bir tamamlayıcı ise zippo çakmak da öyle bir kusursuzluk hali verir. Çünkü zippo, bulunduğu her ortamda hem dikkat çeker hem de bu özelliğini göze sokmadan yaşatır. Yani şatafat arayanlar için doğru bir tercih olmayabilir. Ağı duruşu ve karizması ile sizi ön planda tutarken vakur duruşunuzdan da bir şey kaybetmemiş olursunuz.

Günümüzde bir ürünün hem dayanıklı hem de görsel açıdan tatmin edici olması neredeyse imkansız haline gelmiştir. Üretici firmalar bu iki özellikten biri üzerinde çok durduklarında diğeri geride kalmaktadır. Her iki açıdan da kullanıcıyı en üst seviyede tatmin eden bir marka varsa o da zippodur.

Ömür Boyu Garanti

Zippo çakmak fabrikasından çıkan bütün ürünlere ömür boyu garanti vermektedir. Ayrıca her çakmağa ücretsiz tamirat ve bakım hizmeti vermektedir. Bu kadar iddialı olan bir firma tutumunun doğal sonucu olarak da dünya çapında en çok tercih edilen ve en güvenilen çakmak markası haline gelmiştir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al