İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Güzellik Tavsiyelerini Hintli Kadınlardan Alın

Güzel görünmek her kadının en doğal hakkıdır. Bu noktada birçok farklı yöntemi kullanmak mümkündür. Kadınlar, başkalarının tavsiyelerini dikkate alarak, çekici bir hale gelebilirler. Özellikle doğal güzellikleri ile ön plana çıkan Hintli kadınlar, değişik yollar sayesinde harika bir görünüm elde etmeleri ile bilinirler. Bundan dolayı Hintli Kadınlardan Öğrenebileceğimiz Güzellik Tavsiyeleri, işimizi çok kolay bir hale getirecektir.

Hintli Kadınların Güzellik Önerileri

Dünyanın doğal güze kadınları olarak tanımlanan Hintli hanımlar, sahip oldukları zengin kültür ile birçok farklı tavsiye sunarlar. Bunları şu şekilde özetlemek mümkündür;

 • Bronzlaşma konusunda son derece dikkatsiz davranan kişiler, çok kötü bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olabilir. Bundan kurtulmanın yolu ise 1 çay kaşığı bal ile sıkılmış bir limon suyunu karıştırmaktır. Bunu maske olarak uygulandığınız zaman aşırı kararma kısa sürede ortadan kalkacaktır.
 • Saçlarda ortaya çıkan incelmeyi önlemek de mümkündür. Bunun için saç çizgisinin olduğu yeri değiştirmek, oldukça başarılı bir sonuç almanızı sağlar.
 • Kepek sorunu hepimizin ortak problemlerinden birisidir. Bunun önüne geçmek ise limon ile çok basittir. Limon ve Hindistan cevizi yağını karıştırıp, sürebilirsiniz.
 • Nohut unu, tüylerin ortadan kalkması noktasında çok tercih edilir. Bunun için macun haline gelinceye kadar su ile karıştırmak ve daha sonra tüylü bölgeye sürmek yeterlidir. Hintli Kadınlardan Öğrenebileceğimiz Güzellik Tavsiyeleri arasında bulunan bu sır, iyi sonuçlar verir.
 • Saç rengi değişikliklerinde kimyasal yerine kına tercih etmek daha sağlıklıdır.
 • Diz, cilt ve ayak bölümüne Hindistan cevizi yağı sürmek, bu bölgelerin yumuşamasını sağlar.
 • Multani mitti, bir çeşit kildir. Cildinizi güzelleştirmek için bu kili kullanabilirsiniz. Bu şekilde çok daha pürüzsüz bir cilde kavuşmak mümkündür.
 • Neem adındaki ağaçtan elde edilen sıvı ile sivilce problemine rahatlıkla son verilebilir.
 • Vücuttaki kararmalar için zerdeçal kullanmak başarılı sonuçları ile dikkat çeker.
 • Beyaz saçın saklanmasını istemek, adaçayı ile mümkündür. Yeşil çay ile durulama işlemi saçı açacaktır.

Periyodik Olarak Uygulayın

Hintlilerin güzellik önerileri, sadece ülkemizde değil, dünyanın birçok bölgesinde büyük bir ilgi görmektedir. Bu noktada önemli olan şey ise malzemelerin belirtildiği gibi kullanılması ve belli zaman aralıkları ile bunların yapılmasıdır.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hemen Satın Al