İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Herkesin Dikkatini Çeken 2018 İlkbahar Yaz Saç Trendleri

2018 de kullanılan saçlara ve saç modellerine dikkat edildiğinde genellikle bazılarını eskiye dönüş olduğu ancak bazılarında da çok daha modern detayların kullanıldığı görülmektedir. Ağırlıklı olarak 90’lara doğru bir dönüş olduğu görülmüş ve daha çok at kuyruğu şeklinde olup arkadan genişleyen saç modelleri tercih edilmiştir. Birçok kadının dikkatini çekmeyi başaran 2018 ilkbahar yaz saç trendlerine siz henüz bakmadınız mı ? O zaman çok şey kaybettiğinizi söyleyebilirim. Öncelikli olarak ilkbahar yaz saç trendlerinde çok şaşıracağınız modeller de bulunur.

İlkbahar yaz saç trendleri: Her yılın belirli bir ilkbahar yaz saç trendi bulunmaktadır. Bu saç trendleri ilkbahar yaz aylarında saçların bir miktar arka taraftan açılması ile ortaya çıkar.

2018 ilkbahar-yaz trendinde 80’ler ve 90’larda dönüş

Ayrıntılı bir şekilde incelendiğinde 2018 yılında ortaya çıkan ilkbahar ve yaz saç trendlerinin 80’lere dönüş olduğu ve aynı zamanda 90’lara dönüşü de içerdiği görülmektedir. Seksenlerdeki dağınık saçlar ile birlikte aynı zamanda doksanlardaki arkadan at kuyruğu şeklinde bağlanıp genişleyen saçlar, çok daha fazla tercih edilir olmuştur. ilkbahar yaz saç trendleri belirlenirken;

  • Daha önce çok fazla denenmeyen saç şekilleri tercih edilir.
  • Daha çok Popstarların kullandığı saç şekilleri trend olur.
  • Saçları kıvırcık olanların ise çok daha farklı bir ilkbahar yaz trendi olur .

Özellikle de dikkat edildiğinde saç trendlerinde daha çok mega starların veya kamera önünde olan kişilerin saç modellerinin daha fazla tutulduğu görülüyor.

2018’in ilkbahar ve yaz saç trendleri dalgalı saçlar

Daha çok Angelina Jolie gibi oyuncuların tercih ettiği dalgalı saçlar, 2018 yılında ilkbahar ve yaz saç trendi olmayı başarmıştır. Saçların aşağılara doğru dalgalandığı ve üst taraflarının kabarık alt tarafları ise bir miktar daha sönük olduğu bu saç modeli, kadınlar arasında şu günlerde oldukça yaygın kullanılıyor. Saçların hacmini çok daha canlı bir biçimde ortaya dökmesi ise bu saç modellerinin çok daha fazla tercih edilir olmasını sağlıyor. 2018 ilkbahar yaz saç trendleri arasında peki siz tercihinizi yaptınız mı ?

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al