İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kendi Zevkinize Uygun Zippo Çakmak Modellerini İnternette Bulabilirsiniz

Zippo çakmak modelleri son zamanlarda gençler arasında epeyce yaygın bir hale gelmiştir. Amerikada üretimi gerçekleştirilen bu ürünler hediyelik eşya siteleri içinde satılmaktadır. Aynı zamanda bu alanda hizmet veren mağaza ve dükkanlarda da yurt dışından gelmiş olan zippoları bulabilirsiniz.

Hoş ve karizmatik dış tasarımı ile birlikte sağlam iç yapısı sayesinde uzun seneler boyunca severek kullanacağınız bir üründür. Ömür boyu garantisinin olması da olası bir bozulma durumunda direkt size yardım edileceği anlamına gelir.

Zippo Çakmaklar Hediye Olarak Kullanılır Mı?

Sigara içen bir arkadaşınıza ya da sevgilinize alabileceğiniz kullanışlı hediyelerden birisi de zippo markalı çakmaklardır. Uzun süreli garanti boyunca kullanılabilmesi ve çok karizmatik dış tasarımları ile son derece muazzam bir hediyelik eşya konumundadır. Bu nedenle yıl başında sevgililer gününde ve doğum gününde sevdiklerinize alarak onlara bu yanlarından hiç ayırmayacakları hediyeyi verebilirsiniz. Sevgili çiftler için özel kalp desen baskılı olan zippolar bulunuyor.

Zippo Çakmakların Özellikleri Nelerdir?

Zippo çakmaklar birinci sınıf metal malzeme ile üretilmiştir. Aynı zamanda bu çakmakların üretildiği metal paslanmaz metal özelliğindedir. Bu nedenle kullanım sonucunda asla paslanma olmaz. Buna ek olarak ömür boyu geçerli olan garanti hizmeti vardır.

Diğer çakmaklara nazaran yüksek bir alev ateşi vardır. Bu sayede rüzgarlı havalarda dahi kolayca yanmaktadır. Aynı zamanda çevreye zarar vermeyen zippo Premium gazı ile çalışır.

Farklı Modelde Zippo Çakmakları Nereden Alabilirim?

Zippo çakmak çeşitleri yurt dışında üretilir. Amerikada üretilen bu çakmaklar ülkemizdeki bazı yetkili mağazalar tarafından getirtilir. Ancak siz daha farklı modellerde ilginizi çekecek geniş bir seçenek listesi istiyorsanız internete bakabilirsiniz. Burada online satış yapan hediyelik eşya sitelerinde aradığınız modelleri bulabilirsiniz.

Zippo Çakmakların Fiyatları Pahalı Mı?

Zippo markasının kaliteli çakmakları 100 TL ile 250 TL arasında tasarım ve iç aksan kalitesine göre değişim gösteriyor. En başta pahalı gibi duran bu fiyat aslında sene içinde size kendini belli edecek. Çünkü zippo markalı çakmak uzun yıllar boyunca kullanılırken ucuz çakmaklar iki güne bir bozulacak ve size çakmak masrafı açacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al