Web sitemize hoşgeldiniz.

Kendinize Bir İyilik Yapın ve Zippo Alın

Sigara kullananlar, pipo ve puro tutkunları için yüksek kalite ile dizayn edilen Zippo çakmak çeşitleri ile kendinize en güzel hediyeyi verebilirsiniz. Uluslararası üne sahip olan ve ”en iyi click sesi” ile tanınan çakmak, rüzgardan etkilenmeyen yanma özelliği ile çakmak sektörünün en iyi ismidir.

Zippo çakmaklarını global marka haline getiren diğer bir özelliği ise, ömür boyu garantili olarak üretilmesidir. Yani çakmağı 50 sene kullanın, herhangi bir sorun olsa bile götürüp tamir ettirebilir, yahut yenisiyle değiştirebilirsiniz. Markayı, Dünya’nın en iyisi yapan bu özelliği ile neredeyse her kıtada kullanılan bir ürün haline gelmiştir.

Zippo Çakmakların Özellikleri Nelerdir?

İtinayla tasarlanan ve yıllarca ilk günkü kaliteyle kullanılsın diye dizayn edilen ürünlerin tamamı benzinli olarak çelişiyor. Zippo Premium çakmak gazı benzini ile tekrar ve defalarca doldurulabilir özel çakmaklar, benzinli özellikleri ve özel ambalajları ile çevre dostu olarak imal ediliyor.

Tüm çakmaklar kaliteli madenlerden özel olarak işleniyor. Krom, çelik gibi değerli materyallerin yüksek cilalanması, fırçalanması veya 1.sınıf kaliteli malzemelerle boyanmasıyla üretiliyor. Şirketin kurucusu George G. Blaisdell, 2. Dünya Savaşı’ından bu yana yakaladığı global başarı ile nitelikli ürün tasarımını devam ediyor.

Zippo Çakmakların Ürünleri Nelerdir?

Tekrar doldurulabilir benzin gövdesi ile hiç bitmeyen format sunan Zippo çakmakları, yakıp masa üstüne koyduğunuzda, siz kapağını kapatana kadar devam eder. Puro içenler için ideal bir çakmak olan Zippo modelleri, Premium çakmak gazı benzini ile çalışıyor. Kolay kullanılır özelliği ile saniyeler içinde dolum sağlayabilir.

Zippo çakmakların bakımı için, çakmak taşı ve çakmak filtresi online olarak, kolay ulaşılabilir şekilde satışa sunuluyor.

Zippo Çakmaklar Hediye Edilir mi?

Hediyelik eşya kategorisinin en değer gören ürünlerinden olan Zippo çakmak çeşitleri, binlerce modeli, yüksek kalite formları ve ömürlük garanti süreleri ile en çok hediye edilen ürünler arasındadır.

Osmanlı tuğralı siyah ve renkli yazılı çakmak, Zippo parlak klasik logolu model, SOA serisi modelleri, Kartal motifli ve logolu yüksek kaliteli çakmaklar, 2017 yılının en çok tercih edilen ve hediye olarak gönderilen ürünleri arasındadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: