Web sitemize hoşgeldiniz.

Metal Zippo Çakmak

Sigara kullanan kişiler için en önemli aksesuarlardan biride çakmaktır. Çakmak çeşitleri arasında farklı ürünler ve tasarımlar bulunuyor. En çok hediyelik eşya arasında seçilen zippo çakmak çeşitlerinde metal tasarımlar tercih ediliyor. Metal zippo çakmak çeşitleri sade modelleri tercih edenler için en ideal ürün seçeneğidir. Metal görünümlü zippo çakmaklarda farklı ürünler kullanılıyor. Zippo çakmak yapımında gümüş, çelik, pirinç ve metal malzemeler kullanılıyor.

Gümüş Zippo Çakmak

Hediyelik ürünlere arasında seçilen gümüş zippo çeşitleri değerli bir malzemeden hazırlanıyor. En pahalı çakmak çeşitleri arasında bulunan gümüş zippo, özel tasarım halinde de satışa sunuluyor. Çakmak üzerine kişiye özel isim ve tarihlerin yazılması ile ömür boyu kullanılacak bir hediyelik eşya haline geliyor.

Orijinal zippo çakmaklar aynı zamanda ömür boyu garantili bir üründür. Gümüş malzemeden yapılan eşya kırılmaz ve parçalanmaz. Metal zippo çakmak modelleri set halinde de satılıyor. Set içerisinde zippo gazı ve sigara tabakası yer alıyor.

Zippo Çakmakta Metal Tasarımlar

Zippo çakmak üzerine istenile yazı, resim, tasarım, figür ve daha birçok şekil yapılır. Renkli çakmakların olduğu gibi metal zippo çakmak çeşitleri de bulunuyor.

Metal zippo çakmak çeşitleri: Metal ürünler genellikle şık ve sade duruşuyla tercih edilen ürünler arasında bulunuyor. İstenilen tüm tasarımların uygulandığı gibi metal zippo üzerinde renkli motiflerde uygulanabilir. Metal zippo çakmak çeşitlerinde mat, parlak, desenli, koyu ve açık renkler kullanılıyor. Zippo üzerine geleneksel motifler, Osmanlı Turası, Atatürk resmi ve imzası, taraftar amblemleri, araba markaları, mitolojik tasarımları gibi pek çok şekil ve yazı yazılıyor.

Metalden yapılan zippo çakmaklarda bronz, gold ve gümüş renkler tercih ediliyor. Zippo çakmaklarınızı korumak ve taşıma kolaylığı sağlamak istiyorsanız zippo çakmak kılıfları bulunuyor. Deriden yapılan zippo kılıfları küçük çantalara benziyor. Kılıf üzerine, zippo çakmağınızın üzerindeki model ve yazıların bir benzerini yaptırabilirsiniz.

Metal zippo çakmak denildiğinde de akla gelen bir başka çakmak modeli ise kibrit zippo çakmak modelidir. Paslanmaz çelikten yapılan zippo çeşidi üzerinde farklı modelle uygulanıyor. Kibrit şeklini andırmasının yanında tıpkı kibrit gibi yanıyor.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: