İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Oda Kokuları & Aksesuarları Nasıl Kombinlenir?

Son zamanlarda oldukça gelişen ve ilerleyen aksesuar dünyasında, oda kokuları & aksesuarlarını da kombinlemek mümkündür. Kokular ve aksesuarlar nasıl birleştirilir? Konusunda dikkat edilmesi gereken şey ise kendi zevkinize güvenmek. Hangi tarz ve çeşitten hoşlanıyorsanız mutlaka onu edinmelisiniz. Aksi durumlarda ise kendinizi memnun edemediğiniz gibi karşınızdakini de hoşnut edemezsiniz.

Kokuların dünyası oldukça geniştir. Oda kokuları ve aksesuarlarını ise bir arada kullanmak daha kolay olabilir. Öğreğin vazonuzun içine yapay çiçekler koyabilir ve vazonun içine de oda kokularından o çiçeğe uygun olanını yerleştirebilirsiniz. Evinize gelen misafirlerinizi de yapay çiçeklerden gelen bu koku karşısında şaşırtabilirsiniz.

Hem Koksun Hem de Güzel Dursun!

Hem kokusu ile tüm evimi sarsın hem de obje olarak da gözüme hoş gelsin şeklinde bir arayış içindeyseniz de yapmanız gereken kokulu mumlar ile evinizi doldurmak. Mumlar hem dekoratif açıdan hem de romantik bir ortam yaratmak açısından oldukça çok tercih edilen ve sevilen objelerdir. Kokulu mumlar sayesinde de hem dekorasyonunuzu hareketlendirebilir hem de evinizin çok hoş kokmasını da sağlayabilirsiniz.

Bir diğer alternatif yöntemde ise tütsülük çeşitlerini önerebiliriz. Hoş tasarımları sayesinde gözünü doldururken aynı zamanda da tütsü yakıldığında da koku ve enerji bakımından sizi rahatlatacak evinizin havasını değiştirecektir. Birbirinden çeşitli ve güzel tütsülük modelleri ile siz de kendinizi şımartabilir aynı zamanda da sevdiklerinizi de sevindirebilirsiniz.

Evinizdeki Havayı Bütünleyin!

Evinizde oluşturmuş olduğunuz eşyalarınızı tamamlamak ve bütün oluşturmak için daha da ayrıntılı düşünmelisiniz. Bütün olarak hangi tarzda hareket ettiğinizi ve nelerden hoşlandığınızı gözden geçirebilir ve bu şekilde de doğru parçaları bir araya daha kolay getirebilirsiniz.

Örneğin mumlardan hoşlanıyor ve kokulu mumlardan vazgeçemiyorsanız edinmeniz gereken şüphesiz ki edinmiş olduğunuz o mumlar ile bir bütünlük oluşturabilecek mumluk çeşitleridir. Siz de birkaç faklı mumluk çeşitleri ile beraber daha bütünsel bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra mum ve mumluk çeşitlerini bir araya getirerek oldukça hoş bir hediye paketi oluşturabilir ve yakınlarınızı sevindirebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al