İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ömür Boyu Garantili Zippo Çakmak Modelleri

Zippo çakmak tasarımları 1933 yılından bu yana, en çok tercih edilen ve en çok hediye edilen ürünler arasındadır. Dünya çapında bir marka olmanın verdiği şirket bilnciyle, tüm ürünler en yüksek kalitede ve garantili olarak tasarlanıyor. Kuruluş tarihinden bu yan yüz binlerce model ile dizayn edilen çakmak serileri, krom, çelik gibi nitelikli materyallerden üretiliyor.

Kapaklı tasarımları ile diğer tüm markalardan ayırt edilebilen Zippo modelleri, benzinle kullanılır şekilde üretiliyor. Zamanla efsaneleşen Zippo markası, kapak açılış ve ”click” sesiyle herkesin tutkunu olduğu bir marka haline gelmiştir. Bu yılbaşında hem kendinize hem sevdiklerinize geleneksel Zippo modellerinden hediye etmek ve kapak açış hareketlerinizle sempati kazanmak istiyorsanız, online alışveriş fırsatı ve kampanyalı fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

En Trend Zippo Modelleri Nelerdir?

Özellikle çakmak koleksiyonerlerinin olmazsa olmazı, klasik Zippo çakmak çeşitleri ve logolu tasarımlarıdır. Paslanmaz kromdan ve yüksek cilalı olarak üretilen klasik model, pasparlak yüzeyi, yalın tasarımı ve ömürlük kullanımıyla en çok tercih edilen modellerden biridir.

Zippo premium benzin ile çalışan özel çakmak serisi, üzerinde marka logolu olarak dizayn edilmiştir. Tüm özel gün ve kutlamalarda hediyelik olarak düşünüyorsanız, sevdiklerinizin isimlerini yazdırarak yahut orijinal haliyle ekonomik olarak satın alabilirsiniz.

”Yönüm Sensin” mesajı veren, ”tüm yollar aşka çıkar” nostaljisinde sunulan Zippo pusula logolu özel tasarım, Sevgililer Günü koleksiyonu olarak sevgilinize hediye edebileceğiniz en şık modellerden biridir.

Ömür boyu garantili olarak, çevre dostu özel ambalajında üretilen krem rengi özel Zippo çakmağı, mat yüzeyi ile hoş bir doku sunuyor. En değerlilerinize hayat boyu, ilerledikleri yol ve tuttukları yönlerinde yanlarında olduğunu hatırlatmak için, çok değerli ve özel bir tasarımdır.

Hediyelik Zippo Çakmak Özellikleri Nelerdir?

1932 yılından bu yana garantili ve özel kodlar ile üretilen Zippo serüvenleri, benzinle çalışan ürünlerdir. Zippo benzinlerle doldurulabilir özellikteki çakmaklar, kapak kapatılana dek yanar. Puro yakmak ve tutuşturmak için de ideal olan çakmaklar, ömür boyu kullanım özelliği sağlar.

Özel ambalajları, çevre dostu olarak üretiliyor. Genellikle kromun farklı şekillerde işlenmesiyle üretilen çakmaklar, online satış avantajıyla satışa sunuluyor. 2018’de sevdiklerinize en özel modelleri hediye etmeniz için, kampanyalı fyat avantajlarıyla satışa sunuluyor.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al