İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Online Zippo Çakmak Serilerinde Kampanya

Yeni yıl hediyelik eşya kategorisinde bulunan Zippo çakmak modelleri %25’e varan kampanyalı fiyatları ile satışa sunuluyor. Birbirinden şık modeller ve online alışveriş kolaylığıyla satışa sunulan kaliteli ürün seçenekleri, çevreye saygılı özel ambalajları ile kargo ediliyor.

Yılbaşı hediyesi, sevgililer günü, doğum günü hediyeleri, firma ve kuruluş hediyelikleri, iş arkadaşı hediyeleri, kişiye özel hediyelikler ve tüm özel günlerde hediye edilebilecek, kromdan üretilen Zippo çakmak modelleri ile kaliteli sunumlar gerçekleştirebilirsiniz.

Hediyelik Zippo Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Zippo’nun 1932 yılından beri ürettiği tüm çakmaklar, aynı kalite ve aynı garanti ile üretiliyor. Ömür boyu garanti sunan ve kalitesinden emin olan Zippo markasının tüm çakmakları benzin ile çalışıyor. Rüzgardan etkilenmez yanma formülüzasyonu ile purolar için de ideal bir araçtır. Tüm çakmaklar, tekrar doldurulabilir özellikte imal ediliyor.

Binlerce çeşitte ve bambaşka temalarla üretilen ürünler arasında en popülerleri; SOA temalı ve kuru kafa logolu krom çakmaklardır. Zippo çakmak çeşitleri arasında her daim şıklıkla hediye edilen ürün ise; Zippo yazı baskılı yüksek cilalanmış krom çakmaktır. Çakmak tutkunları için favori olan ürün, kaliteli şıklık sunan görselliği ve muazzam sağlamlığı ile çok tercih edilir ürünler arasındadır.

Sevgililer Gününe Özel Zippo Modelleri Nelerdir?

Sevgilinizin tarzına göre model seçebilir, ömürlük kullanım süresi ile şıklık yaratabilirsiniz. Çok açılı sevme kapasitenizin yansıması olarak, onikigen şekil baskılı krom çakmak ile özel anlamlar sunabilirsiniz. Turkuaz rengin, kırmızı ve çivit mavisine uyarlanışı ile simetri harikası olan özel motif ile kaliteli şıklık sunabilirsiniz. Minik lale motifleriyle, Osmanlı’dan esinlenen çakmak tasarımında kariyer ve başarı alt mesajı ile ”High Polish Chrome” kalitede üretilmiş ürün, muazzam bir hediye olacaktır.

Zippo Çakmak Nasıl Çalışır?

Zippo premium çakmak gazı benzini ile çalışan tüm modeller, tekrar doldurulabilir özellikte üretiliyor. Firmanın özel olarak ürettiği çakmak taşı ve çakmak filtresi ile uzun süre kullanabilir, bakımlarını yaparak efsanevi çakmağı kullanabilirsiniz. Tutkunları için bir klasik olan Zippo çakmak çeşitleri ile sevdiklerinizin tüm özel günlerinde şık sunumlar yapabilir, kolay ödeme seçenekleri ile avantaj yakalayabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al