İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Özel Günlerde Kurtarıcınız Olacak Hediye Önerileri

Sigara içen ya da tütün mamulleri ile ilgili olan kişiler için hediyelik bulmak çok daha kolay olacaktır. Sigara tabakası gibi kısa sürede siparişini verebileceğiniz bir ürün bile sizin için harika bir hediye seçeneği olacaktır. Tütün çantası modellerinden başlayarak ithal tütünlere kadar her bir materyal karşıdaki kişiyi memnun edebilecek hediye alternatiflerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Erkeklere Özel Beğeni Toplayan Hediye Önerileri

Erkeklerin en hassas oldukları noktaların başında çakmaklar gelmektedir. Özellikle marka çakmaklar daha çok beğeni toplamaktadır. Zippo çakmak modellerinde çok daha uygun fiyatlı bir biçimde internet üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Hediyelik eşya erkek kategorisi içerisinde kişilerin en çok beğenisini toplayan noktaların başında da Zippo çakmak modelleri gelmektedir.

Tütün mamulleri üzerine odaklanmış olan bir hediyelik eşya satın almak isterseniz öncelikli olarak şu alternatiflere bir göz atmalısınız;

 • Sigara sarma makinesi erkeklerin evde sigara hazırlamalarını oldukça kolaylaştıran cihazlardan bir tanesidir. Bu nedenle tütününü evde saran kişiler için güzel bir hediye alternatifi olabilir.
 • Tütünlerin yeterince kuruduktan sonra hava ile temasının engellenmesi gerekmektedir. Tütün kesesi bu konuda yardım alabileceğiniz materyallerden bir tanesidir.
 • Sigaraların sarılmasının akabinde sağlam bir biçimde muhafaza edilmesi için sigara tabakası kullanmak da önemlidir. Dekoratif unsurlar ile süslenmiş olan tabakalara internetten kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

Sigaranın dışında puro ve pipo kullanımı da hala devam etmektedir. Puro çakmağı ya da puro tabakaları bu tütün mamulünü kullanan kişiler için oldukça yerinde bir seçim olacaktır. Aynı şekilde pipo kullanan kişilere de bu ürün ile alakalı aksesuarları satın alabilirsiniz. Pipo aksesuarları internet üzerinden oldukça uygun fiyatlar ile kullanıma sunulmaktadır.

Orijinal Fikirlere Göz Atın

Bong: Nargile ile benzer özellikle taşıyan sulu ya da susuz olarak kullanılabilen bong da oldukça hoş bir hediye alternatifidir. Bong muhafaza kutusu ile gönderildiği zaman daha da cazip bir hal almaktadır. Bong satın al başlığı altında dilediğiniz modeli seçerek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

İçki matarası da tütün mamullerinden oluşturulmuş bir hediye sepetinde hoş bir şekilde yerini alabilir. Özellikle kanyak matarası erkeklerin sıklıkla inceledikleri olanaklardan bir tanesidir. Sigara aksesuarları başlığı altında yer alan ürünlerin yanı sıra bu ürünleri de farklı seçenekler olarak dikkate alabilirsiniz.

Hediyelik eşya satın al kategorisi içerisinde yer alan olanaklara bakıldığı zaman anında ödeme yapma imkanı sunulmaktadır. Ödemenizi yaptıktan sonra yaklaşık olarak birkaç gün içerisinde ürününüz elinize geçecektir. Yukarıda sıralanan alternatiflere göz atarak işlem gerçekleştiren kadınların artık sevgiliye hediyelik eşya almak konusunda endişelenmelerine de gerek kalmamıştır. Ucuz hediyelik söz konusu olduğu zaman ilk olarak uygun fiyatlı internet sitelerine göz atılmalı ve yukarıda söz edilen kategoriler bir incelenmelidir.

Kadınlar için Güzel Sürprizler Hazırlayın

Kadınlar için alınmış olan küçük mum çeşitler kapsayan bir hediye bile manevi olarak oldukça değerlidir. Hele ki bu hediye kokulu mumlar ihtiva ediyorsa daha da büyük beğeni toplayacaktır.

Motivasyon Veren Bir Ortam Hazırlayın: Tütsü kokuları ile bezenmiş bir ortam ve mumlar ile süslenmiş bir masa oluşturarak sevdikleriniz için harika bir ortam hazırlayabilirsiniz. Tütsü kokuları kadınların oldukça beğenisini toplamaktadır. Tütsüleri ahşap hediyelik bir kutu içerisine yerleştirirseniz görsel olarak da oldukça beğeni toplayan bir hale getirebilirsiniz.

Tütsü sevmeyen kişiler buhurdanlık kategorisini de bir alternatif olarak aklında bulundurmalıdır. Nostaljik ürünlerden hoşlanan anneler için gaz lambası da geçmişi hatırlatan güzel bir armağan olacaktır. Anneler günü hediyesi olarak güzel bir fotoğraf da eklenmiş olan tütsüler ile dolu ahşap kutular muhteşem bir alternatif olacaktır.

Sevgililer Günü İçin Genç Kızlara Özel Hediyeler

Erkeklerin kız arkadaşlarına alabilecekleri hem uygun fiyatlı hem de hoş tasarımlı ürünlerden bazıları;

 • Kar küresi kadınların görsel bakımdan çok beğendikleri unsurlardan bir tanesidir. Bu kürelerin içerisine zaman zaman ışıklar da yerleştirilmektedir. Sonuç o şekilde çok daha şık olmaktadır. Kar küreleri arasından dilediğiniz modeli uygun fiyatlar ile sipariş etme imkanını elde edebilirsiniz.
 • Kupa bardak çeşitleri kızların hem sevdikleri hem de günlük hayatta da kullanabilecekleri hediye türlerinden bir tanesidir. Kupa bardaklara özel lazer teknolojisi ile adınızı dahi işletebilirsiniz.

Bu ürünler sevgiliniz tarafından büyük bir memnuniyet ile karşılanacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hemen Satın Al