Web sitemize hoşgeldiniz.

Özel Tasarım Zippo Çakmak

Özel günlerde hediye seçmekte sıkıntı yaşıyorsanız, ömür boyu kullanılacak bir eşya olan zippo çakmaklar en ideal hediyelik eşya seçeneğidir. Zippo çakmaklar kullanımı açısında ömür boyu dayanıklı ve sürekli kullanılan bir eşyadır. Özel tasarım zippo çakmak, sadece kişiye özel bir tasarıma sahiptir. Hediye alacak kişi dilediği resim, yazı ve figürleri zippo üzerinde işletebilir. Özel kutu içerisinde verile zippo çakmaklar aynı zamanda şık ve klasik bir hediye seçeneğidir.

Hediyelik Zippo Çeşitleri

Bay ve bayanlar için farklı tasarımlara sahip zippo çakmak çeşitleri tüm özel günlerde alınabilecek bir hediye türüdür. Değeli olmasını isteyen kişiler farklı malzemelerde zippo seçebilir ve tasarlatabilir. Online satışın yapılmış olduğu zippo çeşitleri, istenilen siparişe uygun şekilde hazırlanıyor.

Babalar gününde ve sevgilinize özel zippo hazırlatmak isteyen kişiler seçmek istedikleri zippoyu seçer ve diledikleri tasarımı çakmak üzerinde tasarlatabilir. Babanız için zippo üzerine adını yazabilir, kendinize ait bir resmi çizdirebilir ve şekiller tasarlayabilirsiniz. Zippo çakmakta kullanılan malzemeleri de seçmek size ait. Mat, metal, siyah, deri kaplama, gümüş gibi pek çok üründen zippo tercih edebilirsiniz.

Bayanlar için özel tasarım zippo çakmak çeşitleri genellikle renkli olmasına dikkat ediliyor. Anneniz ya da kız arkadaşınız için özel olarak tasarlanan zippo çeşitlerinde, çizgi filim karakteri, karikatür ve farklı birçok model tasarlanabilir.

Zippo Set Çeşitleri Ve Fiyatları

Tekli zippo hediye almak istemeyenler için özel tasarım zippo çakmak ve setler bulunuyor. Zippo set içerisinde sigara tabakası ve zippo benzini bulunuyor. Sigara tabakası ve zippo çakmak aynı şekilde tasarlandığı gibi farklı ve benzer şekiller tercih ediliyor. Özel tasarım içinde aynı zamanda zippo benzini de bulunuyor. Zippo benzini, zippo içerisine kolay bir şekilde boşaltılıyor. Sürekli kullanılan zippolar için farklı bir benzin türü ya da gaz kullanılmaz. Özel zippo benzinleri, çakmak satan dükkanlara bulunduğu gibi internet sayfalarından da alınır.

Özel tasarım zippo çeşitleri, normal zippo fiyatları ile benzerlik gösterdiği gibi tasarım ve işçiliğe göre de değişebiliyor. İkili zippo setlerde, zippolarda birbirini tamamlayan tasarımlar tercih ediliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: