İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pipe Tütün Kullanımı Konusunda Uygun Bir Üründür

Pipe eskiden bu yana kişilerin kullanmakta olduğu bir tütün ürünüdür. Daha çok geçmişte nostaljik bir hava yaratması sebebiyle kullanılsa da günümüzde de farklılık arayan kişilerin tercihidir. Çoğu zaman ahşap hammaddeden yapılmakta olan pipe çeşitleri el yapımı olması sebebiyle tercih edilmektedir.

Günümüzde ise ahşap pipeden daha ziyade cam pipe daha çok kullanılmaktadır. Cam pipeler tasarımları daha hoş ve günümüzde kullanıma daha uygundur. Pipeler sap ve kaşık bölümünden oluşmaktadır. Pipe yakılırken öğütülmüş tütün kaşık bölümüne yerleştirilir. Ardından kişi sap bölümünden havayı içine çekerek tütünü yakarsa daha kolay yakılır. Sonrasında kişi pipe kullanımını keyfine varabilir. Pipe öğütülmüş tütünden oluştuğu için de tütün öğütücüye kişiler ihtiyaç duyabilir.

Grinder çeşitleri tütün öğütücülere örnek olarak verilebilmektedir. Genelde nargile, pipe, bong kullanan kişiler öğütülmüş tütün kullanmaktadır. Öğütülmüş tütün de grinder sayesinde yapılmaktadır. Alüminyum hammaddesinden yapılmakta olan grinderlar kişilerin zevklerine uygun olarak sunulur. Kişi istemiş olduğu boyutta tütün kesimi yapan grinder çeşitlerini tercih edebilir.

Bong Kullanımı Kolay ve Uygundur

Bong çeşitleri de çoğu zaman tütün kullanıcılarının tercih etmiş olduğu ürünlerdir. Birçok hammaddeden yapılmakta olan bong kullanıcıların zevkine sunulmaktadır. Genelde cam bonglar daha fazla tercih edilmektedir. Cam bonglar hem daha uygun fiyatlıdır hem temizliği kolay hem de tasarımları oldukça uygundur.

Plastik ve seramik bonglar ise cam bonglara göre daha az tercih edilir. Çünkü seramik bonglar pahalı, plastik bonglar ise tek kullanımlık ürünlerdir. Bu ürünler daha az tercih edilmektedir. Ve temizlikleri de zor gerçekleşir.

Nargile Çeşitleri Kullanımı Daha Yararlıdır

Nargile çeşitleri sık sık kullanılmaktadır. Çünkü saf nargileler hem fiyat konusunda daha pahalı hem de kullanımı ağır gelmektedir. Bu nedenle de kişiler aromalı nargileler kullanmaktadır. Elma çeşitleri, kavun, ananas, yılan derisi, sarımsak, vişne, kiraz gibi pek çok çeşit kullanılır. Aromalı nargile çeşitleri çoğu zaman kişiler tarafından hafif ve ucuz olması sebebiyle tercih edilmektedir. Nargile eskiden gelen muhabbetlere ortak ve kullanımı kolay bir tütün ürünüdür.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al