Web sitemize hoşgeldiniz.

Pipo Çeşitleri Hakkında Genel Bilgi

22 Ekim 2017

Pipo çeşitleri için genel olarak ayırım yapmak gerekirse eğer iki farklı çeşide ayırabiliriz. Pipo çeşitlerinin duman yolu kıvrımlı olanları ve düz olanları mevcuttur. Düz olanların içimi daha kolay olduğu için de bu pipo çeşitlerini daha çok yeni başlayanlar için önermek daha doğru olacaktır.

Model ve renk açısından ise birçok farklı pipo çeşidini bulmak mümkündür. Farklı ve çeşitli pipolar arasında zevkinize uygun pipolar bulabilirsiniz. Yapımların farklı ağaçların kullanılmış olduğu pipoları bulabileceğiniz gibi aynı zamanda da lüle taşı gibi farklı malzemelerden yapılmış pipoları da bulabilirsiniz.

Pipo tercihlerinizde ise asıl dikkat etmeniz gereken şey duman yolu kıvrımıdır. Daha sonrasında ise gözünüze hoş gelen bir pipoyu tercih edebilir ve hatta birden fazla pipo da kullanabilirsiniz.

Pipo Çeşitleri Nelerdir?

Siz de farklı pipolar edinemeye ve bunu evde sergilemeye bayılanlardansanız hemen bir pipo sehpası edinerek kendinizi şımartabilirsiniz. Pipo sehpaları sayesinde birden fala piponuzu bir arada saklayabilir ya da sergileyebilirsiniz. Üstelik yanında yer alan tütün saklama yerleri ile de tütünlerinizi hem taze hem de hijyenik bir şekilde saklayabilirsiniz.

Pipo sehpalarında artık kullanmadığınız fakat yine de atmaya kıyamadığınız pipolarınızı da saklayabilirsiniz. Bu saye de göze hitap eden bu pipoları her daim saklayabilir ve muhafaza edebilirsiniz. Bununla birlikte ise pipolarınızı evinize gelen dostlarınıza da sergileyebilirsiniz.

Pipo Aksesuarları

Pipo aksesuarları ile siz de gerek pipo temizliğinizi gerek de pipo içimizi kolay bir hale getirebilirsiniz. Pipo aparatları hem görünüm açısından hem de işlevsel açıdan oldukça iyi ürünlerdir. İşe yarayan ve de şık ürünler oldukları için de birilerine hediye etmek açısından da oldukça uygun ürünlerdir.

Pipo içen yakınlarınıza hediye edebileceğiniz en iyi ürünler ya piponun kendisi ya da pipo aparatlarıdır. Özellikle de erkekler için hediye seçmenin zor olduğun da hesaba katarsak pipo içenler için bu alternatiflerin de bir harika olduğunu söyleyebiliriz. Pipo çakmakları bol seçenekleri ile de pipo içen bir kişiye verebileceğiniz en iyi hediyelerden bir tanesidir.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: