Web sitemize hoşgeldiniz.

Sadece Erkeklere Değil Kadınlara da İçki Matarası Alınır

11 Kasım 2017

Hediyelerin çoğu zaman kadın ve erkek olarak ikiye ayrıldığını söyleyebiliriz. Ancak kimi hediyeler bu ayrımı yıkan çeşitliliğe sahiptir ve siz de hediyenin kadın ve erkeği olmaz diyenlerdenseniz o zaman kolaylıkla seveceğiniz içki mataralarını hediye olarak alabilirsiniz. Bayan içki matarası modellerine ve renklerine baktığınız zaman , sevdiklerinizin hoşuna gideceğini düşünüyorsanız bir an önce tobacco shoplardan ya da internet üzerinden mataralarınızı temin edebilirsiniz. Farklı desenlerde ve renklerde bulabileceğiniz bu modelleri aldıktan sonra uzun süreli kullanımlarından dolayı, ömür boyu saklanacak son derece kullanışlı bir armağan aldığınızı söyleyebiliriz.

İçki Matarası Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

İçki matarası seçeceğiniz zaman öncelikle uzun ömürlü olmasını istiyorsanız üretim malzemesine dikkat etmeniz gerekir. Genelde en uzun ömürlü olanlar paslanmaz çelikten üretilen modellerdir. Bunların dış kısımları için deri kaplama kullanılır. Deri kaplama sayesinde modellere hiç bir zarar gelmediğinden yıllarca muhafaza edilebilir ve içkiyi de kolay koruduğunu söyleyebiliriz.  Gümüş olanlar genelde zerafeti ve şıklığı nedeniyle bayanlar için tercih edilir.

Matara seçiminden ziyade matara kullanımı da ömrü açısından çok önemlidir. En ucuz içki matarası setlerinden bile almış olsanız bunlara iyi baktığınız sürece uzun süreli kullanabilirsiniz. Ancak ne kadar para vermiş olursanız olun mataranın içerisine alkol dışında başka ürünler girdiyse, özellikle de asitli içecekler girdiyse ve meşrubat gibi sıvıları da muhafaza etmek için kullandıysanız o zaman içki mataranızın içi kararacağından muhafaza etmekte de zorlanacaksınız.

İçki Matarası Çeşitleri ve Modelleri Nelerdir?

Deri içki matarası en sağlam olan modellerden biri olsa da bunun haricinde sayabileceğimiz modellerden bazıları şunlardır:

  • Cam kaplama içki matarası
  • Gümüş içki matara modelleri
  • Cep içki matarası
  • Damat içki matara modelleri

Saydıklarımızdan çok daha fazlasını e online alışveriş sitelerinde ya da tobacco malzemeleri satan yerlerde görebilirsiniz. Hacmine göre de alabilir ve uzun süreli kullanacaksanız daha büyük hacimli modeller seçebilirsiniz. Genelde cep boyutu olanlar yer kaplamaması açısından tercih edilse de büyük hacimliler de rağbet görmektedir diyebiliriz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: