Web sitemize hoşgeldiniz.

Şarjlı Zippo Çakmak

8 Aralık 2017

Zippo çeşitleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Faklı modellerinin yanında özel tasarımlar ve farklı tütün malzemelerinde kullanılan zippolar bulunuyor. Ateş özelikleri değişirken, zippolar artık teknoloji ile birleşti. USB şarjlı zippo çakmak, oldukça sağlam ve rüzgarda sönmeyen özeliğine devam ediyor.

Alevsiz elektronik çakmaklar da benzin doldurma ve benzin bitmezi gibi bir sorun bulunmuyor. Tamamen elettirile şarj edilen çakmak, görünümü olarak da farklılık yaratıyor. Klasik çakmak ateşi çıkartmayan şarjlı zippo, farklı renklerde yanma özelliğine sahiptir.

Alevsiz Zippo Çakmak

Ömür boyu kullanılan zippolar aynı zamanda tamamen güvenli hale getirildi. Zippo çakmaklarda benzin kokusunu sevmeyenler ve tehlikeli bulanlar için elektrikli zippo çakmakla bulunuyor. USB kablosu ile şarjlı zippo çakmak dolduruluyor ve kullanılmaya devam ediliyor. Oldukça rahat bir doldurma sistemine sahip zippo, aynı zamanda güçlü bir ateşe sahip. Yakıldığı zaman elektrik görünümü veren ateş, zippo çakmağındaki ateş kadar yakıcı bir özeliğe sahip.

Alevsiz zippo çakmak dış görünüşü olarak normal zippoyu andırıyor. Görünümdeki tek fark ateş ve zipponun alt kısmında yer alan USB girişi. Defalarca kullanım özeliği olan elektrikli zippo günlük kullanım için uygundur. Rüzgarda sönmeyen ateşi sayesinde benzinli zippoya benzer. Pi ömrü oldukça uzundur. Ektirileli zipponuzu USB kablosu ile 3 saat şarj edin. Tamamen dolan zipponuzu 200 saatten fazla kullanabilirsiniz.

Elektrikli Zippo Nerden Alınır?

Zippo çakmak çeşitlerinin satıldığı orijinal ve güvenilir sitelerden ateşiz zippo çeşitleri bulabilirsiniz. Şarjlı zippo çakmak, birçok zippo çeşidine göre daha uygun fiyatlarda satılır. Pek çok ürün çeşitliliği bulunan zippolar defalarca şarj edilir.

İnternetten sipariş ettiğiniz şarjlı zippo, özel kutusu içerisinde USB kablosu ile verilen adrese teslim edilir. Çok sayıda ürün çeşitliliğine sahip olan alevsiz zippoda faklı yanma sistemlerimde vardır. Alevsiz ve elektrikle çalışan zippolar, yeşil, kırmızı ve elektrik şeklinde yanma şekilleri vardır. Normal bir zippo ateşinin yaktığı tüm ürünleri yakabilecek bir güce sahiptir. Şarjı biten zippo az miktarda yanmaya başlar. Tekrardan çalışması için 3 saat şarj edilmesi gereklidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: