İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sayısız Zippo Çakmak Modeli Arasından Kendi Tarzınızı Ayırt Edin

Zippo çakmak kullanımı arttıkça bu alanda üretici firmalar da her insanın zevkine göre uygun tarzda bir zippo üretmeye karar vermiştir. Çok geniş bir seçenek listesi olan bu markanın çakmaklarını hem kendiniz kullanabilirsiniz. Hem de sene içindeki özel günlerde sevdiklerinize hediye olarak da alabilirsiniz.

Kullanışlı bir ürün olması karizmatik bir dış tasarımına sahip olması ve bozulmayan muazzam bir iç aksanının olması zippoların hediye olarak seçilmesindeki en büyük etkenlerdir. Bu sayede sigara içen bir arkadaşınız kardeşiniz ya da sevgiliniz için çok mantıklı bir hediye olacak. Onun tarzına uygun düz renkli ya da çeşitli resim baskılı modellerden birisini internet üzerinden uygun fiyata alabilirsiniz.

Zippo Çakmakların Özellikleri Nelerdir?

Amerika birleşik devletlerinde yani yurt dışında üretilen bu zippo çakmaklar diğer çakmaklara nazaran avantajlı bir çok özelliğe sahiptir.

 • Birinci sınıf paslanmaz metal malzemeden üretiliyor. Bu nedenle iç yapısı da dış yapısı da paslanmıyor.
 • Ömür boyunca geçerli bir garanti süresi vardır.
 • Diğer çakmaklar gibi basit çakmak gazı kullanmak yerine kendine özel zippo Premium benzini kullanır. Bu sayede çevreye olan zararlı etkisini en aza indirir.
 • Farklı renk seçeneklerinde ve farklı baskı modellerinde bir çok çeşidi vardır.
 • Çok güçlü bir alev ateşi vardır.

Zippo Çakmaklar İçin En Popüler Modeller Hangileridir?

Eğer sevdiğiniz bir kişiye zippo alacaksanız o zaman popüler zippo çakmak çeşitleri hangileri öğrenmeniz gerekiyor.

Son dönemlerde pusula baskılı mat krem renkli çakmak warning zombie outbreak baskılı neon limon renkli çakmak sons of anarchy yazısı baskılı siyah mat çakmak slipknot yazı baskılı siyah mat çakmak en popüler zippolardır. Bunun yanı sıra casino simgeleri baskılı ve Bob Marley baskılı da bir çok popüler zippo bulunuyor.

Bir Zippo Ne Kadardır?

Eğer kaliteli ve gerçek bir zippo almak isterseniz o halde 100 TL ile 250 TL arasında bir fiyat ödersiniz. Zippo kalitesi ve tasarımına bağlı olarak bu fiyat artış ve azalış gösterir.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Hemen Satın Al