İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevgililer Gününe Özel Zippo Serisi

Özellikler erkeklere alınacak hediyeler arasında Zippo çakmaklar, şık tasarımları, kaliteli kullanımları ile çok tercih ediliyor. Rüzgardan etkilenmeyen yanışları, uzun ömürlü kullanımları ve garantili satışları ile sevgilinize en şık hediyeyi sunabilirsiniz.

Zippo çakmak modelleri, kişiye özel tasarımlar niteliğinde tasarlanıyor. Binlerce modelde logo, resim, yazı ve görsel eklentiyle tasarlanan çakmaklar, tekrar doldurulabilir özelliktedir. Zippo’yu en özel yapan şey ise; vazgeçilmez sesidir. Her kapak açışında ve kapak kapatılışında çıkardığı efsanevi ses ile, diğer tüm çakmaklardan ayırt edilir.

Yeni Yıla Özel Zippo Modelleri Nelerdir?

Mermi baskılanmış, yüksek cilalanmış paslanmaz krom Zippo…

Serinin en özel ürünlerinden birisidir. High Polish crome çakmak, çevre dostu özel ambalajı ile kargo ediliyor. Premium Zippo benzinle çalışabilen tasarım çakmak ile 2018 yeni yıl hediyelerinizi hazırlayabilirsiniz.

Zippo yazılı, cilalanmış krom çakmak simetri seven arkadaşlarınız için ideal bir hediyedir. Kabartmalı logo ve paralel şerit çizgileri ile özel bir tasarımdır. Ömür boyu garantili olarak satışa sunulan Zippo çakmak çeşitleri, tekrar doldurulabilir özelliktedir.

Firmalar İçin Hediyelik Zippo Modelleri Nelerdir?

Yeni yıl hediyeleri olarak firma ve kuruluşların en çok tercih ettiği ürünler, Zippo serilerdir. Her firma dilerse kendi logoları ile tasarımlar sunarak, özel kutulu çevre dostu Zippo çakmaklar ile müşterilerine kaliteli sunumlar gerçekleştirebilirler.

Yüksek cilalanmış, parlak yüzeyli Zippo serisi en şık modellerdendir. Logolu ve sade olarak dizayn edilen ürünü, çakmak taşı, çakmak filtresi ve premium gazlı benzin seti yaparak, firmalarınız için yılbaşı promosyonu olarak sunabilirsiniz.

Doğum Günlerinin Vazgeçilmez Hediyeleri Nelerdir?

Çakmak kullanan hatta Zippo kullananlar için bir tutku olan modeller ile tüm sevdiklerinize tatlı hediyeler sunabilirsiniz. Kartal baskılı özel beyaz mat Zippo çakmak, senenin en trend modellerinden biridir. Hem güç hem ordu hem de Beşiktaş simgelerini taşıyan kartal logolu çakmağı, şampiyon takımın taraftarlarına özel hediye edebilirsiniz.

Online satış kolaylığı, kredi kartına taksit avantajları ve Türkiye’nin her bölge ve şehrine kargo avantajıyla satışa sunuluyor. Tüm özel günlerinde sevdiklerinize kaliteli ve anlamlı hediyeler sunmak için Zippo özel serilerinden faydalanabilir, birbirinden şık modelleri seçerek, en özel hediyeleri sunabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al