Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Ağızlıkları İşe Yarar Mı?

1 Kasım 2017

Ağızlık kullanan insanların ciğerlerine bakıldığında ve 20 yıl boyunca ağızlıksız sigara içmiş olan kişilerin ciğerlerine bakıldığında çok büyük bir farkın ortaya çıktığı anlaşılabiliyor. Sadece yüzde on oranında bir süzme süreciyle karşı karşıya kalınması halinde dahi, 20 yıllık bir sigara içme sürecinde de onlarca kat fazla olacak kansere yakalanma ihtimalinizi çok daha az hale getirebilirsiniz. Gün içerisindeki problemlerin üstesinden gelinebilmesi ve her türlü işlemin yapılabilmesi için de sadece sigaranın özel olması değil, direkt olarak ünlü markaların kullanılması halinde de zararlı maddeler süzülebiliyor. Sigara ağızlıkları her yaştan insan tarafından kullanılabilecek yapıyla üretilirken, ağızda herhangi bir kötü tat bırakmaz. Özellikle de mentollü sigara içen bireylerin kullandığı ürünler arasında gösterilmesinin temel nedeni sayesinde de gün içerisinde her türlü sigaranın ardışık biçimde içilmesini mümkün kılacaktır.

Ağızlık Neden Kullanılmalı?

Zararlı olmasına rağmen bağımlılık ve vücudun ihtiyacı nedeniyle içilmesi gerektiği öne sürülen sigaranın bağımlılığı belirli oranda azaltılsa da bazı kişilerde atılması mümkün olmuyor. Bu nedenle de sigara tabakaları dolusu özel üretim sigara tüketildikten sonra, kullanılan ağızlıklar nedeniyle nefes alma problemleri belirli oranda ortadan kalkıyor. Bu sayede yürüme ve merdiven çıkma işlemlerinde hiçbir sıkıntı yaşamadan ağızlığı kullanabilirsiniz.

Ağızlık Neden Kararıyor?

Sigaradaki zararlı maddelerin oranına bağlı olarak tamamen kararmak yerine küçük lekeler oluşabileceği gibi, aynı zamanda tamamen siyah hale gelen bazı ağızlıklar da bulunuyor. İçerisinde bulunulan zaman diliminde sigaraların zararsız olduğunu söyleyebilecek kimsenin olamayacağı gibi, sigara sarma kağıtları kullanıldığı taktirde de mutlaka ağızlık bölümü kullanılması gerekiyor. Normal bir kağıt olarak tanımlanabilecek ve ucuna bir ağızlık koyularak içilebilecek olan tütünün de ucuna bir eklenti yapmak mümkündür. Buna bağlı olarak da ağızlık kullanılması halinde zaten ağızdaki kötü tadın gittiğinin anlaşılması bile insanın rahatlamasına yardımcı oluyor. Genellikle bu tadın oluşmadığını fark eden bireyler, sigaranın zararlı olduğunun da farkına varabiliyor. Fakat bağımlılık nedeniyle bırakamayan bireyler de sigara sarma makineleri tarafından sardıkları özel tütünleri dahi, ağızlık kullanarak içerek tadını istedikleri gibi alabiliyorlar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: