İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sigara İçimine Sigara Ağızlıkları ile Stil Katın

Sigara oldukça yayın bir şekilde kullanılıyor. Paket sigara dışında bazı kişiler sigara sarma kâğıtları aracılığı ile sigarayı tüketiyorlar. Sigara içimi için pek çok seçenek mümkün olabiliyor. Herkesin farklı sigara eğilimi de bu seçimler doğrultusunda ortaya çıkıyor.

Tütün Tercihleri

Sigara içiminde hem ekonomik nedenler hem de tütünün farklı aromaları nedeni ile değişik tütün içme alışkanlıkları da artış gösterdi. Artık paket halinde satılan sigaralar yerine sarma tütün olarak sigara tüketimi oldukça arttı.

Bu tip tütünler için artık tütün keseleri kullanılıyor. Tütün sarmak için gerekli olan filtre ve kâğıdı da bir arada kullanabileceğiniz bu keseler oldukça fazla çeşitte üretiliyor. Hediyelik eşya dükkânlarında bulabileceğiniz bu ürün hemen hemen her renk ve desene sahip.

Sigara Ağızlıkları

Tütün veya sigara içerken zararlı etkileri azaltmak ve hoş bir görünüm için sigara ağızlıkları da tercih ediliyor. Bu oldukça zarif eşya ile sigara içimine değişik bir stil de katılmış da olunuyor. Sigara ağızlıkları da hediyelik eşya dükkânlarında veya çevrim içi oldukça fazla çeşitte bulunabiliyor. En yaygın tercih edilen sigara ağızlıkları ise hafifliği sebebi ile ahşaptan olanlar.

Çakmak Çeşitleri

Sigara içiminde kullanılan en önemli eşya da çakmak. Çakmaklar, çoğu tiryaki için oldukça kişiselleşmiş eşyalar arasında bulunabiliyor. Özellikle benzin ile çalışan ve uzun süreli bir kullanım sağlayan çakmak çeşitleri, rüzgârlı havalardan etkilenmemesi sebebi ile de tercih ediliyor.

Çakmak tercihleri pek çok tiryaki için hem tütün kesesi hem de ağızlığını tamamlayan bir konsept de seçilebiliyor. Özellikle sarma sigara yöntemi ile yapılan tütünlerde çakmak ihtiyacı diğerlerinden fazla oluyor.

Tütün içmek farklı bir kültürü de yansıtıyor. Sigara içmenin iyi bir yanı yok ancak bir yorgunluk sigarası veya kahvenin yanında içilen bir dal sigara ile stresten uzak bir mola verilmiş de oluyor.

Sigara keseleri, çakmak çeşitleri, sigara ağızlıkları aynı zamanda sigara içen sevdikleriniz için de güzel bir hediyelik eşya olabiliyor. Her zevke göre oldukça fazla çeşidi olan bu eşyalardan istediğiniz gibisini bulmak da bu yüzden zor olmuyor.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al