Web sitemize hoşgeldiniz.

Teknolojide Son Nokta – Kredi Kartı Devri Kapandı

Kredi kartı devri kapandı. Bu durum en çok kimleri memnun edeceği zamanla ortaya çıkacak. Sonuç olarak bunan sonra, elle tutabildiğiniz, son kullanım tarihi geldiğinde değiştirmek zorunda kaldığınız, çalınma riski olan ve aidat ödediniz kartlarınızla vedalaşabilirsiniz. Çünkü artık moda aynı zamanda en güvenilir alışveriş olarak adlandırılan yeni alışveriş aracının ismi Ukash kart.

Ukash Kart Güvenlidir

Sanal kart olarak adlandırılan Ukash kart size güvenli alışverişin kapılarını açıyor. İnternet üzerinden alışveriş yaparken veya yakınlarınıza para gönderirken kullanabileceğiniz bu sanal kart kullanım kolaylığı ve güvenirliğiyle dünyanın birçok yerinde yaygın olarak kullanılıyor. Sadece 19 haneli bir pin kodundan oluşan Ukash kartınızla alışveriş yaparken dakikalarca doldurduğunuz kişisel bilgileriniz paylaşmak zorunda kalmıyorsunuz. Hiçbir Ukash kart satıcısı firma sizden finansal ve kişisel  bilgilerinizi talep etmiyor. Ukash kartınızla alışveriş sitelerinde, bahis oyunlarında dahası yakınlarınıza para gönderebilmenizi sağlıyor.

Ukash Kart Nasıl Çalışır?

Alışveriş yapacağınız anda yapmanız gereken tek şey 19 haneli kart pin kodunu girmeniz, her pin kodu ise bir kullanımlıktır. Banka veya kredi kartları gibi real bir basımı bulunmamaktadır. Sadece sanal olan 19 haneden oluşan ve çeşitli para birimlerinde oluşturulan Ukash kartınıza belirli miktarlarda yükleme yapabiliyorsunuz.

Ukash Kart Avantajları

Ukash kartınızdaki nakit karşılığını belirlenen bayiliklerden küçük bir komisyon karşılığında nakite çevirmek mümkündür. Bu bayiler içinde komisyonsuz işlem yapanlar da mevcuttur. Bunun dışında Ukash kartınızı satın alırken veya kullanırken hiçbir ekstra ücretle karşılaşmıyorsunuz.

Ukash kartın diğer bir avantajı ise sevdiklerinize zahmetsiz ve masrafsız para gönderebilme kolaylığıdır. Tek yapmanız gereken pin kodunu para göndermek istediğiniz kişiye iletmenizdir. Pin kodunu paylaştığınız kişi bulunduğu ülkede kartı bozdurup nakite çevirebilir. İsterse de online ödeme merkezlerinde hizmet alarak veya alışverişlerde kullanabilir.

Alışverişlerinizde, Hızı, güveni ve en önemlisi sizin belirlediğiniz limit de masrafsız alışverişi sunan Ukash kart çağın kaçırılmayacak fırsatı.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: