İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Utılty Zippo Çakmak Nerede Kullanılır?

Zippo çakmak yıllardır farklı tasarımları ile farklılık yaratıyor. Son olarak klasik çakmakların yerine farklı alanlarda da kullanılacak ürünler satışa sunuluyor. Utılty zippo çakmak nerde kullanılır? Zippo çakmak ile yakılması zor olan ürünler için kullanılan utılty, mum yakmak için kullanılan zippoya benziyor. Utılty, oynar başlığı ve güçlü ateşi ile farklı birçok yerde kullanılıyor.

Birkaç çeşitti olan Utılty, genel olarak büyük ateşlerin yanması için kullanılır. Mum, sigara, puro gibi ürünler için oldukça harlı ateşi bulunur. Çeşitleri arasında şekil alan ve oynayan başlı Utılty ve düz Utılty zippo çeşitleri bulunuyor. Utılty zipponun baş kısmının kıvrılabilir ve şekil alma özeliği ile klasik çakmakların kullanılmadığı alanlarda rahatlıkla kullanılır.

Zippo Çakmak Benzini Nedir?

Dünyaca bilinen ve uzun yıllar kullanılan zippo çeşitleri güçlü ve sönmeye ateşi ile biliniyor. Özel yanıcı maddesi olan zippo çakmakları doldurmak oldukça kolaydır. Zippo çakmak, ömür boyu garantili olması nedeniyle tek yapılması gereken biten gazı yeniden doldurmaktır. Candle ve Utılıty çakmakları, normal zippo çakmakları ile aynı şekilde doldurulur. Utılty zippo çakmak nerde kullanılır? Uzun ve güçlü ateşi ile bilinen Utılty, klasik çakmakların kullanılamadığı alanlar için üretilmiştir.

Zippo gazı doldurmak için özel olarak satılan zippo çakmak gazını kullanmalısınız. Biten zippo gazını online sayfalardan alabilirsiniz. Zippo çakmak gazı, sıvı halde özel kutularda satılır. Normal çakmaklarda kullanılan gazlar, zippolar için geçerli değildir. Çakmak gazları, yüksek basınç halinde başka çakmaklara konulurken zippoda basınçlı bir kullanım gerçekleşmez. Bu nedenden dolayı zippo doldurmak için benzin tabiri kullanılır.

Zippo Çeşitlerine Nasıl Benzi Doldurulur?

Zippo çakmak çeşitlerinin tümü doldurulur bir üründür. Utılty zippo çakmak nerde kullanılır? Mum yakma çakmağına benzeyen Utılıty, daha yoğun ve güçlü bir ateşe sahiptir. Kıvrılabilir başlığı sayesinde ulaşılması zor alanları tutuşturabilir.

Tüm zippo çakmaları için geçerli olan zippo gazı, oldukça yanıcı ve zararlı bir maddedir. Biten zippo için özel benzin alındıktan sonra, zipponun arka kısmındaki vida açılır ve özel benzin dikkatli bir şekilde zippo içerisine dökülür.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al