İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zippo Çakmak Çeşitleri Arasından Kendi Tarzınızı Yakalayın

Eskiden beridir çakmak denilince akıllara ilk sırada gelen zippo çakmak modelleri son senelerde yeniden ülkemizdeki popülerliğini de sürdürmeye başlamıştır. Amerika birleşik devletlerinin savaş döneminde askerleri için üretmiş olduğu bu zippo markalı çakmaklar artık dünyanın dört bir köşesinde kullanılmaktadır.

Normal çakmaklara oranla daha kaliteli olması ve uzun seneler boyunca kullanılıyor olması nedeniyle insanlar tarafından tercih ediliyor. Aynı zamanda son dönemlerde hediyelik eşya olarak da sıkça tercih edilmektedir. Sigara içen bir arkadaşınıza sevgilinize ya da ailenizden birisine zippo markalı bir çakmak alabilir ve onu özel gününde mutlu edebilirsiniz. Ömür boyu garanti belgesi geçerli olduğu için hediye aldığınız ürün aradan seneler geçse dahi tamir ediliyor ya da yenisi gönderiliyor.

Zippo Çakmak Modellerinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Zippo çakmaklar genel itibariyle metal kaplamadan yapılmıştır. Birinci sınıf paslanmaz metal kullanılarak yapılan bu çakmak aradan 50 sene geçse dahi üzerinde pas tutmaz. Buna ek olarak çevre dostu bir ürün olma özelliğini de taşıyor. Gerek yaktığı yakıttan gerekse de üretim sırasında kullanılan malzemelerine göre çevre dostu bir yakıttır. Aynı zamanda ömür boyu garantisi mevcuttur.

Zippo markalı çakmakların kendine özel bir Premium benzini vardır. Diğer çakmaklar gibi çakmak gazıyla yanmaz. Yüksek bir alev ateşi vardır. Bundan dolayı rüzgarlı havalarda dahi sokağın ortasında zippo çakmağınız sayesinde sigaranızı yakabilirsiniz.

Zippo Çakmak Modelleri Çok Mu?

Bu çakmak model açısından dünyanın dört bir yanındaki her insan için hitap edecek seviyeye sahiptir. Düz metal kaplamalı farklı renk seçeneklerinde bir çok modeli vardır. Siyah neon cilalanmış krom limon mat krem gibi farklı bir çok renk seçeneği vardır.

Buna ek olarak zippo çakmak çeşitleri metal kaplama üzerine çeşitli baskılı modellerde de oluyor. kuru kafa sons of anarchy on iki gen şekli zombie outbreak yazısı tuğra motif desenli kartal sembollü bir çok baskılı modeli mevcuttur.

Zippo Çakmak Fiyatları Pahalı Mıdır?

Genel itibariyle kaliteli bir zippo model çakmağın fiyatı 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir. Ancak ömür boyu kullanılıyor olması nedeniyle verilen bu para kıyaslandığında çok uygun bir değere denk geliyor.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al