Web sitemize hoşgeldiniz.

Zippo Çakmak Çeşitleri Arasından Kendi Zevkinize Uygun Modeli Bulabilirsiniz

Sigara içen bir insansanız sizin kendi zevkinize uygun bir zippo çakmak üretilir. İkinci dünya savaşı sonrasında Amerikan ordularının kendileri için özel şekilde ürettiği bu çakmaklar artık tüm dünyada kullanılıyor. İnsanların zippolara olan ilgisi ve yönelimi arttıkça bu alandaki üretici firmalar da her yaşa ve her zevke hitap edecek yapıda bir çakmak modeli üretiyor.

Zippoların en büyük avantajı ömür boyunca geçerli olan garantisidir. Bu sayede 50 sene sonrasında oluşacak bir sorun için bile garantiden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda karizmatik dış tasarımına ek olarak sağlam iç yapısı sayesinde de hediyelik eşya olarak son derece önemli bir üründür.

Zippo Çakmakların Özellikleri Nelerdir?

Zippo markasının ürettiği çakmaklar diğer çakmaklara kıyasla son derece daha kullanışlıdır. Bunun sebebi de zippoların özelliklerinde yatıyor.

Bu çakmaklar birinci sınıf metal malzeme kullanılarak üretilmiştir. Üstelik metal malzeme paslanmaz metal olduğu için zipponun hem içi hem de dışı seneler sonra dahi paslanmıyor. Aynı zamanda ömür boyu garanti süresi de diğer çakmaklara oranla büyük bir avantajdır.

Zippo çakmaklar aynı zamanda sıradan çakmak gazı kullanmıyor. Özel olarak zippo Premium benzini kullanarak çevreye daha az etki veriyor.

Rüzgarlı Havalarda Zippo Çakmakları Yanıyor Mu?

Normal sıradan çakmaklar rüzgarlı havalarda sizlere yanmakta zorluk çıkartırlar. Bundan dolayı da sigaralarınızı yakamadığınız zamanlar olur. Ancak zippo çakmaklar ise yüksek alev ateşi özelliğine sahip olduğu için rüzgarlı havalarda bu özelliğini kullanır ve birden bire yanarlar. Rüzgardan etkilenmeyecek bu ateş anında sizin sigaranızı yakmış olur.

Popüler Zippo Çakmak Modelleri Hangileridir?

Zippo çakmak çeşitleri insanların tarzlarına uygun olması için çok sayıda modellendirilmiştir. Bu kadar fazla farklı zipponun olması sayesinde insanların zevklerine göre olan çakmağı bulmasını sağlıyor.

Son dönemlerde insanların en çok tercih ettiği çakmaklar sons of anarchy kuru kafa baskılı demir taşı renkli zippo onikigen şekil baskılı yüksek cilalanmış krom renkli zippo maske resim baskılı siyah mat renkli zippo ve mermi baskılı yüksek cilalanmış krom renkli zippo çakmaklarıdır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: