Web sitemize hoşgeldiniz.

Zippo Çakmak Dolumu

Zippo kullanıcıların en çok zorlandığı nokta çakmak doldurma aşamasıdır. Bu aşama benzini bulmak için zorlandığını düşündükleri aşamadır. Aslında kolayca temin edebilecekleri benzinleri ile zippo çakmak dolumu işlemini de kolay bir şekilde yapabilirler. Bu benzinleri her yerden bulabilirler. Bu çakmak kullanıcıları iseniz artık benzinim bitti diye düşünmeyin. Kolay ve anında işlemi olan bu dolum işlemini her yerde yapabilirsiniz. İsterseniz siz isterseniz de çakmak dolumu yapan yerlerde bulabilirsiniz.

Zippo Çakmak Nasıl Doldurulur?

Her zippo kullanıcılarının zorlanacağını düşündüğü bu konu aslında hiç de zor değildir. Yapacağınız işlem 5 aşamadan oluşacaktır. Ve yalnızca 1 dakikanızı alacaktır. Yanınızda olması gereken araçlardan birisi Zippo benzini temin etmelisiniz. Bu temin işleminden sonra siz de çakmağınızı doldurmak için gerekli aşamaları uygulamaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gereken aşamalar sırası ile şöyledir;

  1. Zippo çakmağınızın kapağını açın.
  2. Çakmağın bacasını yutarak yukarı doğru çekin ve kılıfından çıkarın.
  3. Çakmağın alt tarafını çevirin. Çıkardığınız kılıfta alt kısmında pamuk bulunduğunu göreceksiniz.
  4. Benzinin kapağını açın.
  5. Görmüş olduğunuz bu pamuklu kısma zippo benzinini dökün.

İşte yapacağınız işlemler yalnızca bu kadardır. Artık zippo çakmak dolumu aşamasını bitirmiş olacak ve çakmak kılıfını metal kısma taktıktan sonra yeniden kullanmaya başlayacaksınız. Tek kullanımlık olmayan bu çakmak türü sürekli benzin dolumunun yapılmasını istemektedir. Çünkü zippo çakmak alevi sıradan çakmaklardan tamamen farklıdır.

Zippo Çakmak Garanti Süresi Ne Kadardır?

Zippo çakmağa sahipseniz bu çakmak türü sizinle bir ömür yaşayacaktır. Kaybetmediğiniz süreçte bu çakmak türünün ömür boyu garanti süresi bulunmaktadır. Çakmağınıza herhangi bir sorun olduğu zaman artık siz de garantiye gönderebilir ve çakmağınızın sorununu giderebilirsiniz. Çakmağınızın garantiye gönderim işlemleri esnasında hiç kimse bu süreçte ücret ödememiştir. Tamir için gönderilen zippo çakmaklara ücret talep edilmemiştir.

Ayrıca Zippo çakmak dolumu için de hiç kimse herhangi bir ücret ödemeyecektir. Eğer kendi çakmağınızı kendiniz doldurmak istiyorsanız yalnızca vereceğiniz ücret zippo benzinini almak için olacaktır. Bu benzini aldıktan sonra uzun bir süre benzin dolumu için de para ödemeyeceksiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: