Web sitemize hoşgeldiniz.

Zippo Çakmak Orijinal Nasıl Anlaşılır?

Her zippo kullanıcılarının yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri olan orijinallik durumudur. Özellikle yan sanayilerin, benzerlerin ya da sahtelerin çok üretildiği bu zaman sürecinde bir zipponun orijinal olup olmadığını anlamak oldukça güçtür. Bu süreç içerisinde zipponun orijinal olduğunu gerçek zippo kullanıcılar çok rahat bir şekilde anlayabilirler. Anlayacakları noktalar belirli noktalardan ibarettir. Zippo çakmak orijinal nasıl anlaşılır? Sorusu ile karşılaştığınız durumlarda hemen sizin de aklınıza kapağın çıkardığı ses geliyorsa; gerçek bir zippo kullanıcısı olmuşsunuz.

Zippo kullanıcıları için dış görünüşten de anlamak mümkündür. Dış görünüşe bakarak çok parlak olduğunu fark ederseniz sahte bir zippoyu elinize almışsınız demektir. Hemen onu bırakın ve orijinallerini aramak için devam edin. Orijinal zippoda her zaman garanti belgesi ve kapağı bulunmaktadır. Bazı sahte ürünlerde garanti belgesi ya da kapağını bulmanın ihtimali bile yoktur.

Zippo Sahte Çakmak da Ses Çıkarır Mı?

Orijinal zipponun gerçek sahipleri bu çakmağın nasıl ses çıkardıklarını çok iyi bilirler. Bu sebeple benzer ya da sahte zippoları anında ayırt edebilirler. Bazı sahte zippolarda orijinali gibi ses çıkarma özelliğini uygulamışlardır. Bu özellik sayesinde artık sahte ya da orijinal olduğu da anlaşılmamaktadır. Zippo çakmak orijinal nasıl anlaşılır? Sorusu ses dışında kapağında da cevap verecek.

Sahte zippolarda kapaklarında bulunan ayrık bölüm sayesinde hemen anlayabilirsiniz. Tam oturmayabilir ya da dışarıdan bakıldığında ayrık göründüğü fark edilebilir. İşte bu çakmakla karşı karşıya kalmışsanız sahte bir çakmağa bakıyorsunuz. Hemen o çakmağı bırakmalısınız. Orijinal zippo hazzı vermeyecektir.

Benzer Zippolar Var Mıdır?

Her ürünün olduğu gibi bu ürünün de benzer ürünleri bulunmaktadır. Bu yüzden alacağınız çakmağın benzer ürününde isminin farklı olması ile tespit edebilirsiniz. Benzer ürünlerdeki zippolarda çakmak taşı genel olarak kırmızı olarak görünmektedir. Ayrıca iç bağlantısı olan menteşe rengi de benzer ürünlerde farklıdır. Zippo çakmak orijinali nasıl anlaşılır? Sorusu artık kafanızı kurcalamasın. Anlayacağınız en keskin ve belli noktalar bulunmaktadır. Bu noktaları tespit ettiğiniz taktirde hemen farkı göreceksiniz. Unutmayın sahte hiçbir zaman orijinalinin yerini tutmaz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Satın Al
%d blogcu bunu beğendi: