İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zippo Çakmak Sevdiklerinize Özel Günlerde Hediye Edeceğiniz Bir Üründür

Zippo çakmak çeşitleri insanların bu çakmaklara olan ilgisi arttıkça artmıştır. Amerika birleşik devletlerinin ikinci dünya savaşı sırasında ordusundaki askerleri için tasarladığı baskılı zippolar günümüzde daha farklı modellerde oluşturulmuş ve bu sayede insanlara sunulmuştur.

Ömür boyu geçerli olan garanti süresi bu çakmağın en önemli özelliğidir. Bunun yanı sıra zipponun karizmatik tasarımı ve muazzam iç yapısı sayesinde insanların beğenisini almıştır. Aynı zamanda sigara içen bir arkadaşınız için de son derece önemli bir hediye konumundadır. Bu nedenle sene içindeki özel günlerde arkadaşlarınıza ailenizden birisine ya da sevgilinize bir zippo alarak ona kullanışlı bir ürünü hediye etmiş olursunuz.

Zippo Çakmakların Özellikleri Nelerdir?

Yurt dışında üretimi gerçekleştirilen bu zippolar birinci sınıf paslanmaz metal malzeme ile üretilir. Bu sayede çakmak kullanılıyor olmasına karşın hem iç yapısı hem de dış yapısı aradan geçen senelere rağmen paslanmaz.

Buna ek olarak zippo çakmaklar diğer çakmaklardan daha yüksek alev ateşine sahiptir. Bu sayede rüzgarlı havalarda dahi çakmağınızın alevi sönmez. Aynı zamanda diğer çakmakların kullandığı çakmak gazı ile çevreye zarar vermez. Kendisine has olan zippo Premium benzini kullanılır. Bu sayede çevreye olan zarar da azalmış olur.

Zippo Çakmak Modelleri Nasıldır?

Zippo çakmaklar kişilerin kendi tarzlarına uygun olması için bir çok farklı seçenekte üretiliyor. Neon limon siyah mat krem mat fırçalanmış krom yüksek cilalanmış krom gibi renkler son derece popüler zippo renkleridir. Buna ek olarak önemli figür ve desenler de zippo üzerine baskı yapılarak farklı bir çok model üretiliyor.

Zippo Çakmakların Fiyatı Ne Kadardır?

Zippo çakmak çeşitleri genel itibariyle 100 TL ve 250 TL arasında bir tutara satılıyor. Ürünün iç aksan ve dış tasarım kalitesinin yüksek olması ve tasarımının ilgi çekici olması nedeniyle bu şekilde bir fiyat söz konusudur.

En İyi Zippo Çakmaklar Nerede Satılır?

En modern ve kaliteli zippo çakmakları bulmak isterseniz bu alanda hediyelik eşya satışı yapan sitelere giriş yapabilirsiniz. Online satış yapan bu sitelerde aradığınız modeldeki zippoyu bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Hemen Satın Al